Wpis z mikrobloga

Jeśli będziesz robił tylko to co na tych filmikach to efektów spodziewałbym się nigdy


@phiq: Mówisz? To filmiki kłamią? A gdybym do tego dodał drążek i pompki?
@tururak: Mówię, że tłuszczu nie spalisz ćwiczeniami na brzuch. Takie ćwiczenia to minimalny wydatek energetyczny i jeśli jedyne na czym Ci zależy to stracić tłuszcz to będziesz miał lepsze efekty jeśli zjesz trochę mniej na obiad. Ćwiczeniami owszem, zbudujesz mięśnie ale to trochę bez sensu trenować tylko i wyłącznie brzuch. Najlepsze efekty daje po prostu dieta + ćwiczenia. Bonusowo obrazek dlaczego:
phiq - @tururak: Mówię, że tłuszczu nie spalisz ćwiczeniami na brzuch. Takie ćwiczeni...

źródło: comment_1634582584EkoqaqsHjuHFpjcGJ6QDds.jpg

Pobierz
że jak zejdziesz do 12%BF to "krata" sama się pojawi


@taki_typa: @phiq: @Loginconajmniej4znaki: @Darknes17: Ogólnie to na kracie mi nie zależy, tylko kurde jak we wrześniu byłem zmuszony zacząć brać antybiotyk, potem kolejny i teraz znowu jakiś, to rozmiar moich spodni był numerem 31, a teraz to 34( ͡° ʖ̯ ͡°)

To spróbuje się trochę więcej ruszać i jednak robić coś z tych filmików,
zwiększoną retencje wody


@Loginconajmniej4znaki: Ostatnio wydawało mi się że jakoś więcej pije, też mi się wydaje że ma to związek z antybiotykami.

stres


Mam trochę stresu ostatnio( ͡° ʖ̯ ͡°)

alkohol


Tego nie piję.

Ale ogólnie mój tryb życia od końca Sierpnia, początek leczenia, do teraz się za bardzo nie zmienił, no może oprócz tego że więcej siedzę na krześle zamiast leże na kanapie.