Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, wchodzę do kuchnii w naszym biurze budowy żeby zrobić sobie espresso, a tam zong. Patrzę, siedzi sobie 5ciu chłopa (robotnicy) a na stole paprykarze, pasztety bułki i #!$%@?ą sobie zadowololeni XD
Myślę se co do #!$%@? tu się dzieje XDDD
Okazało się że ktoś im wkręcił że tu do tego biura to se każdy może przyjść i zjeść bo tu jest stołówka dla pracowników, a i kawy z automatu można se #!$%@?ć dobrej i to całkowicie za darmo xDD
#budownictwo #heheszki #budujzwykopem
  • 74
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
a jak Twój szef i ich szef to ta sama osoba, i nie zapewniła pracownikom fizycznym zaplecza socjalnego to co? Też nie mogą wbić do twojej stołówki, bo pan i władca poczuje się urażony?


To #!$%@? z jego strony, i nie zatrudniłbym się u niego jako fizyczny. Ale trochę wiem o co Ci chodzi, bo jak pierwszy raz poszedłem na budowę to strasznie rzuciło mi się w oczy traktowanie roboli jak bydło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: jeśli chodzi o obsrane biura to nie wiem, czasem pewnie się trafią i robią wtedy duże wrażenie...
Za to na budowie ogólne kible wyglądają generalnie dosyć dramatycznie w porównaniu do takiego biura.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: To zalezy, czasem, na obiektach przemyslowych jest lepiej, jak inwestor bogatszy. Natomiast w deweloperce i budowlance jak robilem no to byla tragedia. Zmienia sie to juz powoli, no ale znowu fala niskokwalifikowanych pracownikow ze wschodu czasem nie pomaga. (Z calym szacunkiem do nich oczywiscie, nie ich wina...)
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: To zalezy, czasem, na obiektach przemyslowych jest lepiej, jak inwestor bogatszy. Natomiast w deweloperce i budowlance jak robilem no to byla tragedia. Zmienia sie to juz powoli, no ale znowu fala niskokwalifikowanych pracownikow ze wschodu czasem nie pomaga. (Z calym szacunkiem do nich oczywiscie, nie ich wina...)


@Niedobry: No to o tym mówie. Jak jest duż=a firma robiąca cały projekt to jest i BHP i zaplecze by zjeść.
Jak
  • Odpowiedz