Wpis z mikrobloga

W przyszłym roku mamy z niebieskim #wesele, w związku z tym przydałoby się kupić jakąś suknię ślubną. On się upiera, że chce po salonach jeździć ze mną, "żebym nie kupiła jakiegoś badziewia", ja chyba jednak wolałabym zrobić mu niespodziankę i podejść do tematu tradycyjnie. Z drugiej strony naprawdę lubię z nim jeździć na zakupy i zawsze mi dobrze doradza. Wiem, że to #problemypierwszegoswiata i #wdupiesieprzewraca, ale chciałabym poznać Wasze zdanie XD #gownowpis #slub

Czy pan młody powinien brać udział w wyborze sukni ślubnej?

  • Tak 8.7% (8)
  • Nie 35.9% (33)
  • Jeden rabin powie tak, a inny powie nie 55.4% (51)

Oddanych głosów: 92

  • 9
  • Odpowiedz
@highhopes: A jak ty się z tym czujesz ze on Ci mówi ze kupisz badziewie? Dla mnie to brzmi jakby Twój niebieski pasek Cię mocno kontrolował. Jeśli chcesz szukać sukni sama, z mama czy świadkowa to tak zrób, niebieski nie powienien robić z tego problemu.. jeśli chcesz jeździć z nim to bierz go ze sobą, tylko czy chcesz, bo wyglada to trochę tak jakby on Ci narzucał swoje zdanie.
  • Odpowiedz
Dla mnie to brzmi jakby Twój niebieski pasek Cię mocno kontrolował.


@Lala-Sassy: XD XD XD

@DanteMorius: jak sie ruchali przed ślubem to małżeństwo i tak rozpadnie się po roku wiec jak najbardziej mogą jechać ogladać razem tę suknie. Nic gorszego już się przytrafić nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@highhopes: a takk serio to jest tylko tradyccja. Jak chcecie to jedzcie razem :) PS. peirwszego
  • Odpowiedz
@highhopes: Ja mojego nie zabieram na wybieranie sukni, ale pokazuje mu zdjęcia tych które mi się podobają, żeby ocenił czy jemu tez i odrzucam te, które uznał za nieładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz