Wpis z mikrobloga

@papaj42: No ale przecież ty dokładnie potwierdzasz to, o czym pisałem. Boli cie dupa, że zamiast kupować „za pieniądze idące w parze z wydajnością” to kupuję to co chcę. No stary, to jest modelowy ból dupy, że komuś nie żal wywalić hajs na sprzęt. A w ogóle jeszcze ten twój protekcjonalizm „POWINNY”. Ty mordo nie masz pojęcia czym ja się zajmuję i co dla mnie w sprzęcie ważne, ale mnie instruujesz,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noitakto:

Ale wtedy to i tak chyba usb c jest lepszym bo szybszym rozwiązaniem?


Usb-c nie oznacza szybkości tylko kształt wtyczki. Wysokie transfery można również uzyskać przy usb-a 3.1 (turkusowe gniazdo)
  • Odpowiedz
@noitakto: Gdzie ja ci napisałem co masz kupować? XD I czemu ci się wydaje, że mnie obchodzi co ty robisz, gdzie pracujesz i na czym? Zacząłeś pisać głupotki na temat usb to ci wyjaśniłem dlaczego to są głupotki. A teraz coś płaczesz o tym swoim sprzęcie i próbujesz się dowartościować. Smutne to trochę, no ale cóż. Wystarczyłoby napisać co dla ciebie jest takiego ważnego w tym macu, czego nie robi inny
  • Odpowiedz
@noitakto: O już wiem, jak ci to wytłumaczyć, żebyś pojął. Są ludzie, którzy w życiu nie zjedzą śniadania w knajpie bo „to jest ciulanie na kasę, bo za dwa jajka to można zapłacić 5 zł a nie 50.”. Albo „kupowanie spodni z Diesla to jest frajerstwo bo można kupić na ali lepsze bo bojówki, więc więcej kieszeni i to za 1% ceny Diesla”. Są też ludzie, którzy mentalnie nie są w
  • Odpowiedz
Dobra rada od wujka - nie brnij w to bo coraz bardziej się ośmieszasz po prostu z takimi błędnymi założeniami.


@papaj42: Ja Cię wyjaśniłem odnośnie przydatności kluczy usb, czy maków w IT a nadal #!$%@? głupoty i myślisz ze jesteś zajebisty. Jak bym grał w szachy z gołębiem. Tak, Ty jesteś gołębiem.
  • Odpowiedz
@sexlord:

maków w IT

Przejdź się do pierwszego lepszego domu mediowego, studia nagrań


To nieźle wyjaśniłeś kwestię maków w IT XDD
Serio nie wierzę że można być aż takim baranem. Łap plusika, bo dawno nikt mnie tak nie #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@papaj42: mordo, plączesz się. Wyszedł z ciebie nosacz, nie wstydź się tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie żądaj ode mnie konkretów, bo twój największy ból dupy to jest cena tych sprzętów i nie jesteś w stanie pojąć, że ktoś dla solidności wykonania, jakości materiałów, wygody użytkowania i ładnego systemu kupuje sprzęt. Kolego mirku, nie wszyscy żyjemy w świecie it.
  • Odpowiedz
@sexlord: Daj spokój, kolega papaj po prostu nie może znieść, że zamiast jednego macbooka ktoś nie kupuje dziesięciu jakichś xiaomi. Tak, jak pisałem - są na tym świecie ludzie, którzy są skrajnie praktyczni i w życiu nie pójdą do restauracji, bo „za te pieniądze to się powinno dostać 10 kg wołowiny a nie jeden niedosmażone stek”. Takich ludzi nazywamy nosaczami.
  • Odpowiedz
@noitakto: Jak miałem stacjonarkę to do laptopa nie podłączałem w sumie nic poza słuchawkami. W obecnym bardziej wkurza mnie że mam te pierdyliard rodzajów portów a nie więcej niż 2 x USB C
  • Odpowiedz
@papaj42: Ale to dla ciebie jest ta kasa problemem, co wyraźnie napisałeś. No, chyba, że masz aż tak mały wgląd w siebie, że nawet tego nie czaisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@TP53: najbardziej mnie #!$%@? to gadanie ze "ja mam appla bo jest najbardziej wydajny i najlepiej mi sie na nim pracuje". A tak naprawdę to moze 2% użytkowników faktycznie wykorzystuje kompa czy telefon do pracy a reszta tylko po to zeby miec jabłuszko nawet kosztem tego ze beda je splacac przez 5 lat a xD
  • Odpowiedz
@L3gion: No pewnie zależy. Ou mnie do imaka w zasadzie to podłączam tylko kabel do ladowania klawiatury, trackpada i myszki (jeden kabelek) i drugi to ładowania tabletu graficznego. W sumie AirPods też ładuję tym samym kablem co klawiaturę i trackpad, więc mnie nic nie jest potrzebne więcej.
  • Odpowiedz
ale ja mam w tym momencie na NAS nawet przy kijowym routerze zapis i odczyt jak na 90% pendrive'ów, czyli 20MB/s, a i NASa mam na HDD z RPI, więc nie jest demonem szybkości.


@geuze: no ale czego oczekujesz skoro zrobiłeś NAS na Raspberry Pi który się do tego nie nadaje bo jest za słaby?
Ja u siebie spokojnie wyciskam 105-112MB/s na szyfrowany udział i to też jest samoróbka ale nie
  • Odpowiedz