Wpis z mikrobloga

@rooger Marzec byl z Arka od początku tego roku, spieprzył awans, a ostatnie porażki tłumaczy brakiem szczęścia, chociaż taktyka leży. Poza tym Mamrot sam odszedł po rundzie jesiennej.

@xedarr Ojrzyn to dobry motywator, ale jego taktykę rozgryza w 4 mecze. Nitek pożegnał się z Baltykiem dopiero co. Obaj panowie mocno związani z Arka, co nie jest na rękę Kolakowskim...
@ms86: Wiosną chyba całkiem fajną piłkę Arka grała. Tak mi się kojarzy. Teraz jesienią to faktycznie wygląda to tak sobie, choć na tle Widzewa wyglądali nieźle.

Chyba odpuszczenie Letniowskiego było błędem, tak mi się wydaje.

Też sytuacja Arki nie jest jakaś zła na razie. Moim zdaniem kadrowo tam jest 7-8 zespołów bardzo blisko siebie, faktem jest, że Arka to raczej Top 3, ale nie jest tak, że Arce rywale jakoś mocno
@rooger poprzednim sezonie udało sie zalapac do baraży z 4go miejsca, co i tak było wynikiem lekko ponad stan patrząc na kadrę. Final PP, gdzie było blisko sensacji. No ale ani PP ani awansu.

Właśnie od barażu z ŁKS gdzie mieliśmy przewagę (a przegraliśmy) zaczęły się takie właśnie mecze z przewaga a kończące remisem bądź porażka.

Jedyny mecz z lepszym rywalem który Marcowi wyszedł to właśnie ten z Widzewem, z Korona i
@ms86: Ale Ojrzyński jednak ma dobre wyniki, poza tym nie wiadomo czy gra prostą piłkę dlatego, że inaczej nie umie czy może dlatego, że takich ma piłkarzy, bo jak do tej pory to prowadził głównie zespoły walczące o utrzymanie, a Arka jakby nie było ma jeden z lepszych składów w 1 lidze, może coś by z tego było.
Ale no masz racje, ktoś taki na pewno nie leży właścicielom
@ms86: problem który poruszyłeś najbardziej mnie zastanawia - ile to razy za marca mieliśmy gigantyczna przewagę, masę sytuacji a finalnie bez punktów lub remis.. Jeden czy dwa mecze można mieć pecha, słupek poprzeczka, no zdarza się. A my to mamy co mecz..
@xedarr ja tam bardzo bym chciał Ojrzynskiego, najbardziej utytułowanego trenera w Arce, te wybuchy radości na finale PP i z Duńczykami u nas - no kosmos

Chociaż nie podobało mi się jak przegrał sporo meczy w dodatkowej rundzie w grupie spadkowej w Ekstraklasie - bo kontrakty się kończą ...

@wujek_piotrek no tutaj juz Marzec za wiele nie mógł, a próbowaliśmy różnych sposobów - nawet strzałów z zza pola karnego z czym często
@ms86: @xedarr

Ja wiem ze sukcesy byly ale pamiętacie jak sklad co mecz losowany był w totolotka, zero młodzieży wprowadzonej do 1 składu, wspomniana runda rewanżowa oraz Zaoranie Alvaro Reya który to potem dawał radę w Hiszpanii..