Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1216
Cześć! Stworzylem projekt który bierze udział w Lego Ideas. Idzie mu naprawdę świetnie. Prawie 1800 supporterow w 8 dni! Cel to 10 000. Jak osiągnie ten cel to Lego decyduje czy zestaw wchodzi do produkcji.

Więcej zdjęć na Lego Ideas.
Jesli podoba Wam się mój projekt to zapraszam do glosowania: https://ideas.lego.com/projects/4172fa25-f0f6-4f6a-ae4e-72fa89c6a898

Głosowanie jest darmowe, trzeba mieć tylko konto na stronie Lego. Lub je założyć.

#lego #chwalesie
l_lucky - Cześć! Stworzylem projekt który bierze udział w Lego Ideas. Idzie mu napraw...

źródło: comment_1634658694hn3EcCBySc1leFNDGbvjFF.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@l_lucky: Zestaw jest bardzo ładny i nawiązuje do klasyki (motyw odbicia bandziora z celi jakby oddawał hołd zestawowi 6755, który zresztą posiadam i nawet ostatnio był składany) ale imho nawet po pęknięciu 10k LEGO nie weźmie, bo używasz za dużo gładkich płytek; pewnym minusem może też być fakt, że środek widać dopiero po demontażu dachu, zamiast przez brak tylnej ściany (wiem, że tak jest też w niektórych modularach, ale właśnie dlatego,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@texas-holdem: dzięki! Nie wiem czy największy problem to dużo płytek. Wydaje i się że większym problemem jest tematyka. Lego wycofuje się z tak kontrowersyjnych tematów. Faktycznie tylna ściana jest dosyć nudna. Ale mimo wszystko chciałem zamknięty budynek :)
  • Odpowiedz
@l_lucky: Zarówno kwestia gładkich płytek jak tylnej ściany sprowadzają się do interesu ekonomicznego LEGO, a to bardzo ważne. A że się wycofują z szeroko pojętej przemocy to też fakt, choć akurat w serii Ideas nie sądzę, by miał to być przeważający argument.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@texas-holdem: odnoszę wrażenie że to właśnie w Ideas zestawy są ambitniejsze. Jeśli przecieki będą poprawne to za chwilę będziemy mieć dom Kevina z prawie 4000 elementow. Ze zdejmowanymi ścianami z tyłu domu
  • Odpowiedz
@l_lucky: Zgadzam się, że są coraz ambitniejsze. Choć ten dom Kevina mi się nie podoba osobiście, przy czym tutaj gra fakt, że to, cóż, dom Kevina. Więc zestaw sprzedaje sentyment do marki, to samo Friends. Kasa się zgadza dzięki temu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vipperek: zaczac od ściągnięcia stud.io i rozpoczęcia zabawy.:) serio. Trzeba się nauczyć jak sprawnie posługiwać się narzędziem. Ale jest ono bardzo proste i samemu się dochodzi do tego jak działa
  • Odpowiedz