Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1216
Cześć! Stworzylem projekt który bierze udział w Lego Ideas. Idzie mu naprawdę świetnie. Prawie 1800 supporterow w 8 dni! Cel to 10 000. Jak osiągnie ten cel to Lego decyduje czy zestaw wchodzi do produkcji.

Więcej zdjęć na Lego Ideas.
Jesli podoba Wam się mój projekt to zapraszam do glosowania: https://ideas.lego.com/projects/4172fa25-f0f6-4f6a-ae4e-72fa89c6a898

Głosowanie jest darmowe, trzeba mieć tylko konto na stronie Lego. Lub je założyć.

#lego #chwalesie
l_lucky - Cześć! Stworzylem projekt który bierze udział w Lego Ideas. Idzie mu napraw...

źródło: comment_1634658694hn3EcCBySc1leFNDGbvjFF.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
tak. Jest informacja w isntukcji o projektancie. Finalna wersja zazwyczaj różni się od tej z Ideas. Dodatkowo projektant dostaje małą cześć z zysku ze sprzedaży. 1%


@l_lucky: 1% z zysku, czy 1% z obrotu? Bo jak z obrotu (np. Lego sprzeda do swoich odbiorców 100 tysięcy sztuk po 100 USD i z tego 1%) to całkiem fajnie, a jak z zysku to już dużo gorzej.
  • Odpowiedz
Głos oddany.
Aż mi się łezka w oku zakręciła bo za dzieciaka wielekrotnie oglądałem katalog z LEGO dziki zachód i marzylem żeby kiedyś mieć wielki fort lub chociaż biuro szeryfa.
Super pomysl i wykonanie.
  • Odpowiedz
@l_lucky: niestety LEGO nie wprowadzi juz zestawu z obecną bronią palną. Zmienili politykę pod tym względem jakiś czas temu. Twój pomysł nie jest pierwszy i były swietne ktore tez przepadaly z tego wzgledu po uzyskaniu 10k glosów.

Jakkolwiek gratuluje innowacji i chęci.
  • Odpowiedz
@Shewie: Po pierwsze nie wiemy z jakiego powodu nie były wybierane (saloon jest brick link designer programie - bricklink to też lego). Po drugie nie wiem czym rożni się muszkiet (piraci) z 18 wieku od rewolweru z 19 wieku. :) Odpadnie bo pewnie lego nie będzie chciało wracać do tematów westernowych przez konotację z zabijaniem rdzennej ludności
  • Odpowiedz