Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
O ile Michał tak ogólnie budzi sympatię, o tyle jak go słucham na live co #!$%@? tej Nanie, mam wrazenie że ma tendencję do hiperbolizowania rzeczywistości. Właśnie poleciała cała opowieść, jak to pracowal u jakiegoś ultra bogatego biznesmena, który zatrudnia 5tys ludzi, lata helikopterem z 12 osobowa ochroną, I ma 10tys mieszkań (xD) I on w wieku 20 lat, zaraz po technikum prowadził dla niego kawiarnię. Potem był jego prywatnym asystentem, ale jeszcze w czasach kawiarni ten biznesmen go wszystkiego uczył, poświęcał mu czas... już to widzę, jak biznesmen takiej klasy (chociaż i to jest przerysowane- 5k pracowników i 10tys mieszkań lol) marnuje czas na jakiegoś 19letniego gówniarza xD
  • 22
  • Odpowiedz
@ChicaNaWykopkach: nie ukrywam że ciut mu wierzyłam w to co mówi ale jak gadał o organizowaniu szefa wylotu na zawody narciarskiej od podstaw czyli miejsce dla helikoptera, biletów które były nie osiągalne więc załatwił z menedżerem Stocha po 500 stów i to z kateringiem, potem gadał że szef załatwił też bilety więc on potem stał pod stadionem i sprzedawał, zarobił 4000 zł no i to było jego, załatwił też hotel wypasiony
  • Odpowiedz
@ChicaNaWykopkach: nie wiem czy kojarzycie tego typa co ostatniego big brothera wygral, to cos w stylu jegon opowiesci,jak leczyl nowotwor z nosa wyrywajac go sobie kombinerkami, wystepowal w cyrku ze zlamanym kregoslupem itp. heh
  • Odpowiedz
@ChicaNaWykopkach: ja ogolnie juz nie umie sluchac go powoli. Gada o kazdej lasce jakby #!$%@? spotkal aniola z nieba, kazda super a z drugiej strony niezdecydowany, nie potrafi podjac jakies meskiej decyzji bo sie cyka ze o jeju bo nono bedzie smutno, mamusiu ratuj. Tka samo z Vanessa, wielce sie mu podoba a sie zachowuje wobec niej jak #!$%@?, niby ja chce a nie potrafi nic zdziałać zeby ja przekonac. Chodzi
  • Odpowiedz
No to tez jest beka, jak z ryku po Klauno (xD), bardzo płynnie przeszedł w "Nana to 100% mój typ, piękna, mądra i dojrzała xD xD
Faktycznie, z Klauno dobrani byli idealnie, nie zdawalałam sobie sprawy, że aż tak. No nic, trzeba chlopa obserwować, bo to może być dobry, beczkowy potencjał xD
  • Odpowiedz
@ChicaNaWykopkach: Tak się składa, że wiem co to za gość i wcale nie wyolbrzymił tego biznesmena i tego, że pracował dla niego po szkole. Dobrze się wstrzelił plus przyjaźni się z jego synem.
Dopóki obsługiwaliśmy firmę tego biznesmena to wpadał co jakiś czas do naszego biura pełniąc niejako rolę asystenta właśnie :)
  • Odpowiedz
@VanDahl: tjaa...i już wierzę jak na jego kaprys odwoływano rezerwacje w Zakopcu w czasie zawodów aby jemu zaklepać XD
A teraz co....została mu sprzedaż chińskich bransoletek na alledrogo?
  • Odpowiedz
@crazy_frog: sytuacji ze skokami nie znam, aczkolwiek wiem, że firma której ten biznesmen jest głównym udziałowcem sponsoruje jednego z naszych skoczków, ale nie Stocha.
Odniosłem się do tego co wiem:)
Bycie asystentem, a sprzedawanie przedmiotów (nawet chińskich) pod własną marką to chyba jednak różnica. Sam wolałbym swój biznes, jako przynieś, wynieś, pozamiataj nie zarobisz nie wiadomo ile.
  • Odpowiedz