Wpis z mikrobloga

@tronkz: A przyciąga facetów bez powodu?
Do tej pory nie przyciągało kobiety bez powodu?

Jeśli kobiety zaczną interesować się grami, spoko.
Tylko niech to nie będzie wymuszone, niech stanie się to samoistnie.

Mam podobne stanowisko jak do feminatyw.
Jeśli język będzie ewoluował i wytworzy się potrzeba stosowania takich słów, niech tak będzie.
Ale jestem stanowczo przeciwny politycznym/aktywistycznym akcjom, które zmuszają do używania takich słów, bo te osoby chcą, żeby każdy je
Klasy informatyczne to nadal w 90% chłopcy, co w teorii jest zrozumiałe, ale można to wyrównać


@tronkz: ilość miejsc jest ograniczona. Chcesz odebrać miejsce połowie chłopców, którzy chcą to robić, żeby wepchnąć tam dziewczęta które trzeba do tego namawiać? Te które chcą, same mogą to zrobić bez żadnego problemu, mają takie same możliwości jak chłopcy przecież.
@xionze: Nah, obawiam się, że to właśnie ludzie, przez który taki problem powstał. Faceci 20-30 lat, którzy uważają, że branża gier należy się tylko facetom, a kobiety przecież jak chcą pracować w branży to mogą, nikt nie zabrania. Ale potem i tak je dyskryminują i śmieją się z nich, bo jak kobieta grafik to najlepiej niech garnki modeluje XD
a kobiety przecież jak chcą pracować w branży to mogą, nikt nie zabrania. Ale potem i tak je dyskryminują i śmieją się z nich, bo jak kobieta grafik to najlepiej niech garnki modeluje XD


@tronkz: No nie, bo jak na studiach na 130 osób było 10 kobiet, to większość z tych kobiet niszczyła wiedzą i umiejętnościami resztę facetów.

Zabawne, że mówisz iż ktoś uogólnia na temat kobiet, a sam to zrobiłeś
@el_loco_crooliko: Jesteś dosłownie najśmieszniejszą osobą jaką spotkałem tutaj. No... tak, jesteś ofiarą dyskryminacji. Śmieszne, że nie zauważyłeś i jeszcze twierdzisz "wymówki", mimo bycia samemu ofiarą takiego wychowania. Tylko że nie każdy jest Tobą. W zasadzie to nikt nie jest Tobą.