Wpis z mikrobloga

@grzsci: Domyślałem się, że to był powód, i trzymam się przy swoim, że chciałeś zmienić temat, ignorując poprzedni wątek.

Czy jeśli sądy dają prawa rodzicielskie matkom, bo są lepsze, dyskryminuje facetów? Nie, bo obiektywnie są lepsze, a dobro dziecka jest ważne.
Czy jak sądy dają prawa rodzicielskie matkom, nawet jak dziecko jest w karygodnych warunkach wychowywane, ale tępo myśli, że matka = lepsze, nawet jeśli u ojca będą lepsze warunki? Tak,
@KrzysztofMickiewicz: Programistka here. Byłam kilka razy na tych „konferencjach dla kobiet”. Nie macie o co sie srać bo nic nie tracicie. Praktycznie cała konferencja to pieprzenie hrówek i namawianie, że kobiety też mogą itp itd.
Normalne konferencje programistyczne traktują kobiety i mężczyzn na równi. Na jednej nawet byłam prelegentką jak mi sie jeszcze chciało.
Sracie, że to niby dyskryminacja mężczyzn…no nie. Faceci w IT to nadal jakieś 90% i jakby facet
@KrzysztofMickiewicz: Poza tym warto wspomnieć o tym, że takie reklamy sie po prostu opłacają i przynoszą im zyski. Zatrudnią może z 5 dziewczyn na 3 miesięczny staż. Może jedna sie ostanie na dłużej, a reszta nara. Nic ich to nie kosztuje, a tylko zyskują. Poza tym jak mówiłam liczą się tylko umiejętności. Nikt nie trzyma kogoś kto sobie nie radzi. Nie ważne czy to facet czy kobieta. Ofc jeśli chodzi o