Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, co myślicie o przejściu z Iphone X na Iphone 13Pro? Moja dziesiąteczka ma już poczciwe 4 lata, nie dawno wymieniłem baterię, co znacznie ją usprawniło. Mimo wszystko, czuję że już czas na zmiany. Myślicie że odczuje dużą różnicę w użytkowaniu nowej 13pro? Najczęściej korzystam z przeglądarki, odtwarzacze muzyki/podcastów, czasem jakaś gierka (ale to raczej na posiedzeniu xD), różnego rodzaju appki. Będę wdzięczny za trafne uwagi. #kiciochpyta #apple #iphone #ios
  • 14
@ks2m: to już pytanie typowo pod użytkownika. Gniję srogo z ludzi, którzy mają POTĘŻNE baterie, po prostu w większych telefonach, które żrą więcej energii. A ładują co noc + doładowują w ciągu dnia jak więcej używają i w sumie nic sie nie zmienia
Ja przesiadłem się z XS na 13 Pro i myślę, że mogę polecić, bo różnica bardzo odczuwalna, więc przy X tym bardziej będzie zauważalna :)
Lepszy ekran, bateria i aparaty robią swoje. Osobiście nie spodziewałem się aż takiej różnicy między nimi.
@MateuszOM: stałem przed identycznym wyborem, aktualnie mam X ze słabiutką baterią, którą muszę podładowywać kilka razy w ciągu dnia. Zamówiłem 13 PRO 256 od car4vip. Różnica względem X to nie tylko aparat czy bateria. W X nie ma już wsparcia dla sporej liczby funkcji, które oferują najnowsze wersje iOS.

Tak swoją drogą, wymieniałeś baterię w X na własną rękę czy oddałeś do jakiegoś serwisu?
@MateuszOM: miałem wcześniej X i dokonałem takiej zmiany. Dla mnie na plus obiektyw szerokokątny, którego mi bardzo brakowało oraz troszkę dłużej działająca bateria. Ale jednak największą różnicą jest ekran, wyższa częstotliwość odświeżania poprawia o wiele komfort korzystania z urządzenia. Na starego X nie mogę teraz patrzeć, bo wydaje mi się jakby cały czas się zacinał, a pamiętam że przed zmianą na nowszy model nie odczuwałem czegoś takiego