Wpis z mikrobloga

Wychodki to jednak stan umysłu, „hurr durr p0lki oceniają nas po wyglądzie, nie da się sprostać ich wymaganiom, każdy ma jakieś wady, samobójstwa mężczyzn!” Tymczasem PRYWATNA firma daje do reklamy modela, który nie wpisuje się kanon męskiego ideału i te same wyk0pki: „Obrzydzenie, agresywna agitacja, gównem się wysmarował” xDDD nie ma dla was nadziei przegrywy
@smk666: tak bo wole oglądać ciuchy na zwykłym białym typie ponieważ uwaga jestem zwykłym białym typem i daje mi to jakiś pogląd na to jak dany ciuch będzie pasował bądź kontrastował z moją karnacją. Obecnie to dość upierdliwe, że wchodzę sobie w sklep online, a tam większość ciuchów na murzynie, który fajnie wygląda przykładowo w białej koszuli, ale już dość #!$%@? w czarnej, gdzie biały typ w czarnej wygląda spoko.
Jego wyglad/umaszczenie ma nie odwracac uwagi od ubrania, a ten koleś ma widoczne schorzenie.


@peszmerd: Co jeśli jakaś firma wymyśli sobie na przykład, że będzie zatrudniać ludzi ze schorzeniem skóry właśnie dlatego, że zwracają uwagę? Czy ktokolwiek im tego zabroni? Czy są jakieś przepisy, które to regulują? No nie, nie ma. Ale jak widać podejście tej firmy działa, bo zdjęcie ich produktów rozchodzi się viralowo po internecie.
Bez przesady, to nie są wrzodziejące rany czy inny gore. Na zdjęciu jest po prostu człowiek.


@smk666: No #!$%@? na 100% wybrali go spośród setek innych modeli w taki sposób, że jego skóra nie miała tutaj absolutnie żadnego wpływu na decyzję ludzi z wielkich koncernów. XD