Wpis z mikrobloga

Ktoś zna naprawdę świetnego, znanego w środowisku dermatologa we #wroclaw ?

I najważniejsze pytanie:
Czy jest tutaj jakiś dermatolog?
Nagle pojawił mi nie problem na skórze, rozrzucone plamy (szczegóły priv). Boli, piecze, zaczęło się sączyć.
Szybko zarejestrowałam się do dermatologa. Pani postawiła diagnozę, ale są dwa rodzaje tego paskudztwa. Ona stwierdziła że to pierwszy, który przejdzie szybko w kilka dni więc w sobotę powinnam widzieć wyraźną poprawę (od wczoraj biorę już leki), ale ze zdjęć z internetu to co mam wygląda jak ten drugi, przewlekły co może ciągnąć się latami. Jestem przerażona. Potrzebuję drugiej opinii by się uspokoić (oczywiście cały czas będę stosować to co lekarz, który widział mnie na żywo przepisał. Antybiotyk na 3 dni i maść z antybiotykiem, którą mam się smarować aż przejdzie).
#dermatologia #dermatolog #pytaniedoeksperta #medycyna #lekarz #pytanie #kiciochpyta
  • 12
@Rad-X: wiem, że ludzie żyją i z gorszymi rzeczami, ale nie wyobrażam sobie tak żyć z tym długie miesiące ( ͡° ʖ̯ ͡°) bym musiała się codziennie plasterkować by ubrania tego nie podrażniały, a pewnie o atrakcjach typu basen, morze bym musiała zapomnieć. Akuratnie siedzę na l4 z nadzieją, że do poniedziałku będzie znaczna poprawa.
@MirabelleCooper: Ja akurat walczyłam z trądzikiem. Nie wyleczył mnie, a rzucał nieprofesjonalne komentarze. Kobierzycka za to powołuje się w rozmowie na wyniki badań naukowych itd. Bardzo rzeczowa osoba wg mojej opinii.