Wpis z mikrobloga

@MadOMaMKruci: > Dlaczego miałbyś zarabiać z samego faktu posiadania czegoś?
Może dlatego że na to zapracowałem? Nie moja wina, że ludzie mają w dupie naukę i nie inwestują w siebie a potem płaczą że im się pieniądze za leżenie należą. Zaczynałem od stawki 1200 w KFC potem na budowie zapieprzałem jak głupi, potem na magazynie za 3k brutto. Teraz zarabiam 4500 netto. Od stycznia 8k netto będę miał. Więc nie #!$%@?,
  • Odpowiedz
Myślę że fakt posiadania więcej niż potrzebujesz nie jest wnoszenie żadnej wartości do społeczeństwa, a nawet mógłbym nazwać że jest to krzywdzące


@MadOMaMKruci: Byku, oddaj mi skiny z csa, nie są Ci potrzebne. Dlaczego miałbyś na nich zarabiać zwiększając wartość, gdy tak po prostu leżą na koncie? Jakim prawem, z samego posiadania? Albo daj mi konto Steam, będę sobie pykał jak będzie leżeć odłogiem, ok?

Najbardziej w tych antykapitalistycznych bredniach śmieszy
  • Odpowiedz
@PanHagrid Otrzymali niegodziwe pensje pracując w okropnych warunkach. Nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak przemoc ekonomiczna, jeśli robotnikowi lub jego rodzinie grozi śmierć z głodu to zaakceptuje każdą pensję. Tak samo jakby ktoś Ci przestawił pistolet do głowy i poprosil o portfel, zgodzisz się chociaż nie chcesz
  • Odpowiedz
@MadOMaMKruci: czyli chcecie obalić własność prywatną (dokonać kradzieży z użyciem dużej ilości siły i krwi), bo w Polsce (w kraju, w którym obywatele wydają 20-30% pensji na jedzenie, a realna bieda wynika prawie tylko z alkoholizmu) grozi ludziom śmierć z głodu?

no okej
  • Odpowiedz