Wpis z mikrobloga

@wykopranger: Są jakieś dodatkowe sterowniki do słuchawek na Windows czy wszystko działało out-of-the box?
No niestety, Linuks jeszcze się czasami boryka z problemami, ale tak to już jest, jak producent dostarcza sterowniki na wybrane systemy.

Myślałem, że w sumie będzie coś więcej niz bezprzewodowe słuchawki, bo zawsze można użyć przewodowych ;D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wykopranger: @Piastan:
I tak i nie, ubuntu ogółem moim zdaniem to syf straszny, sam mialem milion problemow które zniknęły po przesiadce na fedore. Niestety ubuntu jest przedstawiany jako alternatywa dla windowsa.

Nie zmienia to faktu ze do przegladania neta czy ogladania filmow sprawdza sie o wiele lepiej taka lekka fedorka niz kombajn windows z pierdyliardem sterownikow i bibliotek niepotrzebnych w normalnym uzytkowaniu.
@mariecziek nawet samo to ile razy się Linux prosi żeby go zrestartować, po każdej aktualizacji każdego gówna xd to że prawie zawsze kiedy masz problem, to rozwiązaniem jest odpalenie jakiegoś skryptu znalezionego na forum z poziomu roota XDXDXD bezpieczeństwo? No przecież każdy jest ekspertem w dziedzinie cybersecurity i sobie najpierw ten skrypt przeczyta XD sam się przymierzam do instalacji Linuxa, bo jednak Bash to Bash, plus jestem nerdem który sobie lubi podłubać,
@werdenOo linux jest dobry dla ludzi lubiących rozwiązywać wieczne problemy i zagadki, które codziennie nam podsuwa. Laik może przez tydzień nie poradzić sobie z kompilacją gówno skryptu, a o dodawaniu urządzeń już nawet nie wspominam. Pamiętam jak kiedys nie mogłem za psi #!$%@? znaleźć sposobu na sterowniki do karty dźwiękowej. Co do gier się nawet nie wypowiadam.
@konkuterowiec: Polemizowałbym z tobą - większość ludzi słabo ogarnia komputer, więc na takim linuksie mniej rzeczy może #!$%@?ć. Spora część rodziny nie ogarnia komputerów normalnie, więc poinstalowałem inm minta, bo miałem dość grzebania w windowsie co pół roku, bo coś się wysypało.
Dla tych takich bardziej zaawansowanych, rzeczywiście Windows ma przewagę, bo znajdzie się jakiś program, który w żaden sposób nie ruszy na Linuksie i to koniec.

Co do restartów, to