Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freyu77: też nie do końca, popatrz na efekt chivas regal. Często coś jest mocno przewartościowane bo tylko tak to można dobrze sprzedać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@KartaSieciowa: pierwsza edycja tego piwa była po 15 zł za 330ml bo nikt nie wierzył że ktoś w Polsce będzie dawał więcej za piwo niż 30 zyla. Potem Samiec Alfa był overhyped i wszyscy którzy mieli okazję wykupywali je a potem sprzedawali za 50, potem 100 czy nawet 200zł a i tak byli na to klienci. Bardzo podobna sytuacja była z Imperium Prunum od Kormorana które oryginalnie było po 20 parę
potencjał otoczkowy zmarnowany


@kuraku: no nie tak do końca, bo to właśnie to piwo pokazuje, że można zrobić hajp na produkt, a nie na otoczkę ;)
uzasadnianie 50 zł za nikomu niepotrzebną puszkę na butelkę jest słabsze :D

Do dzisiaj mnie dupa boli, że 1 edycji kupiłem tylko kilka buteleczek 0,33 (po zawrotne 16 zeta wtedy stały!!!) ... potem musiałem dokupić na czarnym rynku za 100, żeby przypomnieć sobie smak najlepszego
@AbaddonLincoln: 440 ml czyli wciąż taniej. Szczerze mówiąc nie widziałem nic angielskiego w cenie ok 25£, pewnie coś się znajdzie ale jak w byle markecie jest całkiem niezły wybór craftow to przestałem śledzić rynek.
@KartaSieciowa: Mam jedno piwo które czeka na przegrane przez PiS wybory razem z cygarem. Dałem za nie 80 zł za butelkę. Jest to piwo rozmrażane, którego produkcja jest trudna i czasochłonna oraz jest ich tyle co nic na rynku (praktycznie tylko parę ściśle limitowanych serii) a w smaku jest wyborne. Dlaczego tyle kosztowało? Bo a) jest ich mało i są drogie w produkcji b) bo są dobre i wiele osób chce
@KartaSieciowa: Pamiętam jak jako studenciak, który co najwyżej pił Perełkę i Namysłowa, poszedłem do jakiegoś premium baru, a tam byle piwko w cenie, za którą mógłbym mieć sześciopak powyższych xD No ale kij tam, uznałem że zaszaleję, lecz najpierw spytam barmana, czym tak właściwie różni się piwo za 20 złotych od takiego za 80 (najdroższe na półce).

Gość zaczął się motać jak na maturze ustnej, jedyne co to rzucał ogólnikami w