Wpis z mikrobloga

mircy co się #!$%@?ło, pożyczylem kiedys mamie 500zł na cośtam i ona zostawiała zwrocik - gotówkę u siebie w domu (sama żadko tam bywa), a że nie dawno tam nie byłem i że nie potrzebowałem tej kasy na wtedy, to olałem sprawę.
Dziś dzwonie i pytam, czy moge wpaść, bo kasa by mi się przydała, a ona mówi, że już wydana, bo akurat potrzebowała na ubezpieczenie auta. No to mówię: spoko zrobisz przelew i będzie git.
Ona na to -jak to?
Normalnie, mamuśka wiem, że dostałaś 14 emeryturę w tym miesiącu, to przecież nie zbiedniejesz. Rozłaczyła się... WTF???
po chwili przychodzi sms picrel
#!$%@?
#zalesie #finanse #rodzina
eliforpekaf - mircy co się #!$%@?ło, pożyczylem kiedys mamie 500zł na cośtam i ona zo...

źródło: comment_1634905525h0whiaOV94JJucDC01pj4w.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@eliforpekaf a ja właśnie do tego zawsze dążyłem żeby się odwdzięczyć rodzicom za ich trud w wychowaniu i każda złotówkę dlatego zawsze jak mam Mozliwosc to wysyłam Ich na wakacje oczywiście opłacone w pełni prze że mnie i jestem z tego mega szczęśliwy że mogę im chociaż w taki sposób podziękować :) miłego wieczoru
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltaire: tym bardziej.. Matka inwestowała w jego życie i edukację.. I koleś ma pretensje o 500 zł.. Ja rozumiem jakby to było 50 tys ale nie pieniądze które wydajesz co miesiąc na #!$%@?
  • Odpowiedz
@gimemoa: @eliforpekaf: moja po tej odpowiedzi coś sapie, wtedy odpowiadam drugim klasykiem.
"tak wysokie pożyczki są kwitowane notarialnie i z poręczycielem, gdzie masz dokumenty? ale że chcesz wrabiać nieletniego który niema mocy prawnej w takie rzeczy?" wtedy jest #!$%@? na całego xDDDD
  • Odpowiedz
@eliforpekaf: Obowiązkiem rodzica jest płacić za utrzymanie dziecka, łaski ci nie robiła płacąc za mieszkanie, prąd, wodę, ubrania, jedzenie, szkołę i okazjonalne rozrywki. A jak tego nie rozumie to po co w ogóle zostawała matką?
  • Odpowiedz