Wpis z mikrobloga

Ja pierdDle, nowe sprzęty agd są tak cudowne że zaraz się zesram. Miałem przez całe życie styczność z używanymi pralkami/odkurzaczami itp starego typu czyli wysłużone i ujowe. Wprowadziłem się do różowej i musieliśmy wyposażyć mieszkanie w sprzęt - bo jej rodzice zabierali obecny.
Nie było to łatwe ponieważ samo szukanie np pralki nastręczało problemów - a to model różnił się cyferką w ofercie, albo wymiarem mniejszym o milimetr. Każdy sprzęt skanowałem kilka razy pod kątem opinii i awaryjności. No ale #!$%@?ć kupiliśmy.
No i jak to nie ułatwia życia, odkurzacz taki np. kosztował 1200zł ale zbiera śmiecia aż fugi z kafelków wyrywa, albo taka pralka której nie słychać bo pracuje na tym silniku inwerterowym.
Obecnie testuję zmywarkę i piekarnik i już wiem że się polubimy. Mówię wam warto upgrejdować sprzęty agd, podnosi to komfort życia aż sam się nie spodziewałem że tak bardzo.
#polskiedomy #odkurzacz #pralka #zmywarka #sprzet
  • 64
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: człowieku, kup se robot sprzątający. Wychodzisz na spacer, włączasz, on jeździ po domu, wracasz i masz czysto. Albo #!$%@? na kanapie możesz leżeć. Zajebiste.
  • Odpowiedz
@krave: Bardzo dobrze że UE rzuciła to ograniczenie, moc silnika != moc ssania, producenci robili pełno gówna które tylko żarło prąd. Teraz w końcu jakiś postęp na rynku jest.


No ten mój Karcher ma 1300W a przynajmniej podciśnienie na szczotce ma 244 mBar gdzie tyle obecnie ma jego wersja 900W (choć jaki ma przepływ to nie wiem). Wersja 500W już jest słabsza więc znowu nie ma cudów.
  • Odpowiedz
  • 0
@mkarweta mam taki, ale nie zastąpi odkurzacza chociaż raz w tygodniu. Bardziej służy do bieżącego ogarniania po kotach. Nie odkurzy listew, kanapy, materaca czy lamp. Nie dotrze w zakamarki i nie pod każdy mebel mi wchodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zefj: V8 wzwyż na dobrą sprawę.
Ja ostatnio zmieniłem wysłużony (8lat) V6 animal na V10 absolute, a moi rodzice za namową kupili v8 animal bo też mają psa.
Naprawdę masakrycznie ułatwia i uprzyjemnia odkurzanie.
  • Odpowiedz
@Jankino: Samsung jet 90, dokładnie zestaw VS20R9048S3.

Wszystkie te samsungi jet 90 są właściwie tym samym, rożnią się szczotkami i wielkością pojemnika. Ten zestaw jest ze szczotką do twardych podłóg i małą do rzeczy miękkich. Ta druga to cudo - w końcu mogę pozbyć się kociej sierści z foteli, kanapy i dywaników w 100%

Trudno znaleźć o nim rzetelne opinie, bo w ramach promocji Samsung za opinie rozdawał prezenty - sam
  • Odpowiedz
@alfaalenieomega: ale co tu rozwijać jak jedyną zaletą płyty elektrycznej jest ceną zakupu, cała reszta to wady? Koszty użytkowania, ogromna bezwładność, przypalanie się rzeczy i długie nagrzewanie to tak na szybko.
Bezsensowny to był Twój komentarz, wystarczy wrzucić w google indukcja vs płyta ceramiczna.
  • Odpowiedz
  • 0
@krave: też chciałam mały i cichy odkurzacz, ale po tym jak zobaczyłam mały i cichy odkurzacz u mojej babci, który nie zbiera okruszków z dywanu to XD. Dlatego szukałam najmocniejszego w najniższej cenie, bo wiadomo cebulka ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i kupowałam go do mieszkania ogrzewanego kominkiem, więc syf był ciągle. i kupiłam odkurzacz typu przemysłowego "titan". I powiem, że to był strzał w 10. Jest
  • Odpowiedz
@Magadanka:

- Piekarnik ELECTROLUX EOC8H31Z
- Zmywarka WHIRLPOOL WIO 3T133 PE 6.5
- Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Pet & Friends
- Pralka LG F2WN4S7S0 7kg 1200 obr
- Lodówka AMICA FK2965.3LAA 181cm Niebieska

to kupiłem ostatnio
  • Odpowiedz