Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobikufel: Poczytałem o zasadach adopcji prosiaka i niestety jest z tym o wiele za dużo zachodu. Rozumiem te wszystkie procedury, bo jak wiadomo ludzie są różni i nie po to prosiak został odebrany z ciężkich warunków żeby ponownie do nich trafić, ale dla mnie to za dużo zachodu - tym bardziej, że mam już trzy prosiaki od roku i mają u mnie życie jak w Madrycie, więc ten nadzór, kombinowanie dowozu
niestety jest z tym o wiele za dużo zachodu


@Mation95: na moje tego typu argument, nie przemawia za tym byś miał więcej zwierząt na głowie. Ja mam 10 adoptowanych. Skoro nie masz czasu na realizację adopcji nie powinieneś kupować następnej świnki.
Dziękuje ci za odpisanie bardzo rzeczowo i bardzo kulturalnie. Jednak nalegam by nie kupować. Świnki mozna adoptować nie tylko te po przejściach, ale również od innych osób. Wiele osób chce
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobikufel: Czas mam, bo codziennie im odkurzam, wymieniam wodę, dorzucam pokarm i zioła itd, ale nie chodzi mi o sam czas na realizację adopcji, co po prostu... nie wiem jak to nazwać, brak chęci do przechodzenia przez te wszystkie procedury (o, może tak lepiej). Łatwiej, szybciej i prościej jest po prostu kupić, niż adoptować - to po prostu nie jest dla mnie, ale szanuje takie osoby jak Ty i podziwiam za
Łatwiej, szybciej i prościej jest po prostu kupić, niż adoptować


@Mation95: Niestety przepełnione schroniska doskonale o tym wiedzą.

Rób jak uważasz, ja tylko mogę błagać o to byś jednak znalazł chęci na adopcje. A większość świnek adoptowanych jest zdrowych i to mity które napisałeś. Nikt nie robi wielkich problemów przy adopcji, kazdy się cieszy z osób które są pomagać zwierzętom a nie tylko je mieć jak wystawę na półce.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobikufel: Nie napisałem przecież, że wszystkie świnki morskie ze schroniska są stare i schorowane, bo tak nie jest, tylko napisałem, że trafiają tam w różnym stanie i potem każde potrzebuje innej opieki - niektóre są w pełni zdrowe, a niektóre nie i to tyle.

Napisałem do chyba około 8 hodowli. Odpisała mi jedna, że mają samice za... 500 zł, a następnie odpisała druga (która ostatni wpis na swojej stronie ma z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bobikufel: I pod względem finansowym to dużo lepiej wygląda, niż z hodowli. Może chociaż raczą odpisać na formularz, a nie jak Ci "profesjonaliści".
Póki co poczekam czy reszta raczy się odezwać, ale chyba los chce ze mną grać w pokera... i dopniesz swego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)