Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Nawiązując do tego wpisu, właśnie chciałem się pochwalić dalszym ciągiem wydarzeń.
Mój przełożony, a właściwie już były po powrocie z urlopu złożył wypowiedzenie, dokładnie dzień przed wręczeniem mu wypowiedzenia przez dyrektora.
W zeszły czwartek podpisałem umowę na funkcję Maintenance Managera (kierownika utrzymania ruchu).
Może i czekają mnie większe wyzwania, ale po szczerej rozmowie z dyrektorem otrzymam dużo wsparcia z jego strony, bo jeszcze nie mamy planera/mojego asystenta. Z drugiej strony tylko głupi by nie wykorzystał takiej okazji do skoku naprzód jak i w karierze, ale też finansowo.
Zaoferowano mi podwyżkę od 1 października o 1000€, w styczniu kolejne 500€ i w kwietniu kolejne 500€(czyli łącznie z obecnym wynagrodzeniem 6000€ brutto miesiecznie). Dodatkowo mam 10% bonusu na koniec roku, więc nie jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czeka mnie jeszcze dużo pracy, ale w sumie większość obowiązków już wykonywałem zanim zostałem kierownikiem.

Nic tylko trzymać ruch w firmie i dobrze rozplanować prace i budżet.

PS. Szukam asystenta, lub planera - werkvoorbereider (jakkolwiek się to nazywa po polsku) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #pracbaza #speedywholandii #emigracja #holandia
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BySpeedy: btw nalicza się dodatkowo, ponieważ jest neutralny dla klienta. Tobie zapłaci a państwo mu je zwróci. To nie jest tak, że jak masz ustalona stawkę na np 100 euro, to od tego odliczasz 21% btw, tylko przelewem dostajesz 121 euro, 21 oddajesz Państwu, państwo jemu a ty od 100 płacisz dochodowy i składki (no chyba że koszty robisz, to nie od 100). Między firmami kwoty o których się rozmawia, to