Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
Po aktualizacji MIUI system nie jako zaczął mi wymuszać własne okienko do rozmowy nad aplikacji, czyli jak na screenie w Messengerze nie mam tej kropki na ekranie głównym która przykleja się do krawędzie tylko kwadrat który chyba wymusza system. Nie wiem jak to wyłączyć żeby to było domyślnie jak w messengerze, żeby wróciła ta kropka. Ktoś może coś wie?
#miui #android #mi9t #xiaomi
derek25 - Po aktualizacji MIUI system nie jako zaczął mi wymuszać własne okienko do r...

źródło: comment_1635138522M31eBccoglT0uAeuqsX7KB.jpg

Pobierz
  • 30
@derek25: a co do Twojego pytania to może być wina motywu - spróbuj sobie zmienić motyw albo same ikony w motywie.
Jeżeli nie działa Ci apka z motywami to zmień region, bo coś nie tak z prawem unijnym było w niej i ja wyłączyli dla ue
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PonuryKosiarz: dostałem jakaś aktualizacje i MIUI jakby wymusza ta pływająca ikonę bo np WhatsApp tego nie ma domyślnie a teraz moge zrobić i dla WhatsApp pływająca ikonę
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@lui754: kurde tragedia :/ wersjach beta MIUI? Bo teraz przeczytałem, że można przywrócić staramy wersję messengera i stare dymki wrócą
@derek25: Niestety MIUI wszystko robi po swojemu, więc nic z tym nie zrobisz. Nawet jak programistycznie masz w apce podczas jej tworzenia wyłączony czarny motyw, to MIUI i tak swoimi algorytmami z nasa tą apke dostosowywuje do czarnego motywu :P To samo jest z dymkami, oni chcą kwadratowe i tak sobie zrobili :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derek25:

@Eskim0s będzie wiedział, że to nie jest błąd, u niego działa, ma listę gier, xiaomi wspiera tylko flagowce, na które nie ma bugów, zainstalowałeś androida 11, on ma listę gier, które działają