Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
Po aktualizacji MIUI system nie jako zaczął mi wymuszać własne okienko do rozmowy nad aplikacji, czyli jak na screenie w Messengerze nie mam tej kropki na ekranie głównym która przykleja się do krawędzie tylko kwadrat który chyba wymusza system. Nie wiem jak to wyłączyć żeby to było domyślnie jak w messengerze, żeby wróciła ta kropka. Ktoś może coś wie?
#miui #android #mi9t #xiaomi
derek25 - Po aktualizacji MIUI system nie jako zaczął mi wymuszać własne okienko do r...

źródło: comment_1635138522M31eBccoglT0uAeuqsX7KB.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@PonuryKosiarz: sa dwie wersje otwartego wykopu mobilnego, na jednej sa poprawione bugi ale nie działają powiadomienia a na drugiej na odwrót :)

@derek25: Wydaje mi się że aktualizacja to zmieniła o ile masz apke o której ja myślę ( ta która nazywa się wypok w sklepie play lub inaczej owm v2) Bo kiedyś faktycznie powiadomień nie było a teraz są bez dodatkowych apek
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@avira: chyba jednakowo masz rację, wszedłem na Github tej apki i jest jakaś notka o tym, że działają już powiadomienia. Nie było nigdzie o tym informacji.
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@derek25: tak zresztą w początkowych wersjach tej apki w ustawieniach powiadomień była opcja przechwytywanie powiadomień z innej apki wykopu, teraz jest po prostu powiadomienia on/off
  • Odpowiedz
@derek25: hej, dzięki za ten wątek, bo przerabiam właśnie ten sam problem... czy to rozwiązanie z ostatniego posta działa u Ciebie prawidłowo czy przez ten tydzień zauważyłeś jakieś problemy?
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@vinmcqueen: działał bardzo dobrze zainstaluj sobie te modyfikowane apki z mojego ostatniego posta, działa wszystko wysyłanie zdjęć itd a apki sa aktualne
  • Odpowiedz