Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stanley___: z perspektywy kobiety to wielkie wydarzenie więc raz można i niech ma i wspomina. Zresztą łatwiej chyba w ten sposób niż w niedzielę przy rosole bo bym nie postawił tak tego ująć żeby nie wyszło ujowo. Zrobisz takich teatrzyków kilka i spokój. A raz nie robisz i będziesz słyszał przez resztę życia :-P
@RunAway268: czasami na kobiecych grupkach jakas pisze ze facet namawia, a ona nie chce, i jak sie zmusic, to kobiety całkiem masowo (i faceci rodzynki też) piszą żeby tego nie robić wbrew sobie, że nie wszyscy to robią, i to są liberalne grupy, gdzie wątek niżej inna opowiada o najbardziej powalonych akcjach w lozku przy poklasku innych kobiet. Nigdy nie jest na swiecie tak że jakas forsowana rzecz staje sie standardem
@stanley___ nie klękałem jeszcze, ale z pewnością to zrobię przed osobą, która jest tego warta. Mam wrażenie, że nigdy nie spotkałeś osoby, którą kochasz albo tyle razy zostałeś odrzucony, że pałasz nienawiścią do innych. Mam dla Ciebie proste lekarstwo - odstaw wykop, a przede wszystkim tag #przegryw