Wpis z mikrobloga

@onpanopticon: Moje maltańczyki jedzą surowe żeberka z kością ¯_(ツ)_/¯ to że sobie wychowałeś rasowego wykolejeńca to tylko Twoja wina a nie psa. Btw, mój to jakiś międzynarodowy czempion i po kościach zostają tylko wióry, no ale może dlatego ma ładne włosy bo je normalnie i nie cuduje
Moje maltańczyki jedzą surowe żeberka z kością ¯\(ツ)/¯ to że sobie wychowałeś rasowego wykolejeńca to tylko Twoja wina a nie psa. Btw, mój to jakiś międzynarodowy czempion i po kościach zostają tylko wióry, no ale może dlatego ma ładne włosy bo je normalnie i nie cuduje


@krabczy: Nie no spoko, wiem że jesteś zajebisty, ja nie jestem. Nie daję, bo są rasowe nie dla mojej fanaberii, a po prostu hodowlane. I
@Maceto: Odniosłem się tylko do dawania psu chrupek i nazywania ich wykolejeńcami przez to ¯_(ツ)_/¯
@onpanopticon: No moje też, sprzedawaliśmy małe do Francji za 2.5k eur, a matka jadła normalnie i biegała po błocie. Robicie z tych psów kaleki bo były drogie a to są normalne mądre psy które trzeba traktować jak normalne psy
@SannTi_25: A ja zapytałem kiedyś rodziców czy te białe nalezą do dalmatyńczyków i powiedzieli, że tak. Potem długo w to wierzyłem. Teraz zastanawiam się czy powiedzieli to żebym dał spokój czy też tak myśleli ( ͡° ͜ʖ ͡°)