Wpis z mikrobloga

Historia sprzed kilku miesięcy ale właśnie sobie przypomniałem przy okazji reklamy KFC.

Otwarcie nowej 'restauracji' w mieście w którym było nasze biuro. 'Mega' promocja - kubełek kurczaków w regularnej cenie po 25 zł do kupienia za 10 zł dla 100 pierwszych klientów. Poszła fama w biurze i kilka osób zgadało się - IDZIEMY! (w końcu taka okazja).

Wyszli pół godziny przed planowanym otwarciem (zaraz za rogiem), wrócili po 1,5h xD
Spędzili prawie godzinę w tłumie cisnąć się z jakimiś gimbusami o kilka kawałków kurczaka z promocji. A kto poszedł?

Trzech deweloperów, jeden devops, jeden architekt. Średnia ich zarobków to pewnie 20k.

#cebula w narodzie silna ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu za pół darmo to brać trzeba.

#polakicebulaki #bekazpodludzi #heheszki #programista15k #pracbaza

(zdjęcie przykładowe)
Pobierz ATAT-2 - Historia sprzed kilku miesięcy ale właśnie sobie przypomniałem przy okazji r...
źródło: comment_1635421157hcDozsw5COLPnU61eUg0b5.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: normalka.u mnie w pracy jeden z kierasów (12k) ukradł młodej księgowej z biurka kupony do Maka. Zeszmacił się za parę złotych.


@tajfunkanalia: Jakie kupony jak wszystkie są w apce?
@dlaczego_nie: przecież zakupohlicy też istnieją. Jak masz takie skłonności a nie inne to trzeba mad tym pracować.

Ja mam 50 dych, paczkę znajomych i albo coś wygram albo i nie. Nikt ponad to 50 zika nie może wejść jednego wieczoru ¯\_(ツ)_/¯
@ATAT-2: a tak powaznie to wielu znasz bogatych ludzi w IT? Bo gdzie nie patrze to raczej #bieda.
Nawet jak lepek zarabia 20-30k to wszystko idzie na zone / corke / 3-5 dzieci / #!$%@? wie co
I takie wlasnie cebulackie zachowania. Pato oszczedzanie na wszystkim.
Ubranie do pracy moga miec smart albo business a wychodzisz na impreze po pracy to ubrani w lachmany po prostu...
Teraz pracuje w big4