Wpis z mikrobloga

Jezeli tegoroczny MN przyniesie szkody materialne albo ktos znowu bedzie czul sie napastowany przez "faszystow" to jedyna osoba odpowiedzialna za ten stan rzeczy bedzie Trzaskowski. To on:
- zaagnazowal caly aparat do warszawskiego ratusza w walce aby marsz nie mogl byc legalny oraz aby nie mial zapewnionej odpowiedniej ochrony przez policje
- sedzia platformy ubywatelskie ktory wydal upolityczniony wyrok wbrew ustawie jest takze oskarzony o znecanie sie nad czlonkami rodziny a wiec jego orzekanie w tej sprawie jest dosc kontrowersyjne
- szwadrony Czaskowskiego ktore byly szkolone przez fundacje ktorej przeznaczyl 3,6 mln z "gimnastyki i taktyk miejskich" beda robily wszystko aby marsz nie mogl spokojnie przejsc, mozliwe ze beda starcia z antifa jezeli trasa bedzie zmieniona lub jezeli trasa bedzie zablokowana przez 10 aborcjonistek.

Od jakiegos czasu panuje tu moda na nazywanie narodowcow zwierzetami przez rasistow z neuropy. Mam nadzieje ze moderacje bedzie ich za to banowala zwlasza ze nikt ze znanych konserw nie nazywal tak protestujacych BLM

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #konfederacja #ruchnarodowy
ziemba1 - Jezeli tegoroczny MN przyniesie szkody materialne albo ktos znowu bedzie cz...

źródło: comment_1635602482H1zZiLf4Ett98tXWysL8jr.jpg

Pobierz
  • 26
Jezeli tegoroczny MN przyniesie szkody materialne albo ktos znowu bedzie czul sie napastowany przez "faszystow" to jedyna osoba odpowiedzialna za ten stan rzeczy bedzie Trzaskowski


@ziemba1: Takiego fikoła jeszcze nie widziałem, a widziałem dużo.
Kto będzie winny, gdy Seba zniszczą wszystkie kioski? Winny Trzaskowski xDDDD
Kto będzie winny, gdy Seba podpali przypadkowe mieszkanie? Winny będzie Trzaskowski XDDD
@ziemba1: Trzaskowski rządzi w Warszawie bo mieszkańcy tego miasta popierają jego politykę, oczywiście niektórzy bardziej, inni mniej, każdy ma jakieś zastrzeżenia bo każdy tylko sam by sobie rządził idealnie. Ale jeśli ktoś chce sobie demonstrować w ramach MN z tym zarządem pełnym narodowców który tam jest, to niech jedzie to robić tam gdzie władza to popiera a nie pcha się do ludzi którym się to nie podoba xD
@ziemba1: Oczywiście jest pewien próg wolności dla każdego, ale nie można narzekać że ktoś utrudnia w ramach istniejącego porządku prawnego jak ma mandat do reprezentacji mieszkańców, szczególnie jeśli narzekający nie jest mieszkańcem. Płacę podatki w Warszawie, za moje pieniądze tą kostkę układają, nie lubię faszyzmu, nie podoba mi się ten marsz z taką organizacją i choć często nie po drodze mi z Trzaskowskim to zupełnie popieram utrudnianie organizacji MN w ramach
@ziemba1: Warszawa przede wszystkim dla mieszkańców. Takie jest wynikające z Ustawy zadanie gminy i powiatu którym to miasto jest by dbać o mieszkańców, oni też kontrolują i rozliczają władze.

Trudno żeby Prezydent Warszawy dbał żeby dobrze się czuli mieszkańcy Rzeszowa, Lublina czy Zamościa zamiast Warszawy.
@ziemba1: W sensie żeby w ramach prawa wójtowie i burmistrzowie nieco utrudniali ich działania? No to chyba tak się dzieje i jest to no normalne, po to się wybiera władze żeby rządziła w jakiś sposób, to nie neutralna politycznie służba cywilna.

Byle wszystko w ramach pewnego porządku i ogólnych zasad, można utrudniać zgromadzenie tam gdzie jest to przez prawo wskazane, można wspierać organizacje skierowane w pewną stronę, ale nie można robić
@ziemba1: Ogólnie gdyby nie to że ludzie są głupi, mają behawioralne ograniczenia i ograniczony dostęp do informacji to najlepsze byłoby wybieranie dyktatora, ale niestety jest jak jest, stąd potrzebujemy pewnych ograniczeń dla władzy xD