Wpis z mikrobloga

Heroes Chronicles - Tutoriale
395 - 6 = 389

Jako bonus ograłem wszystkie dostępne tutoriale z HC xDDD.
Oczywiście tutoriali nie ma w najgorszym guanie, czyli części 5 i 6.
Dobra grałem w hirołski cały dzień. powiem tak: WARTO BYŁO xD

1. Tutorial (Warlords of the Wasteland) | S | 160% | Tarnum

Prosty tutorial, odwiedzić namioty, pójść do wroga. Zająć zamek, zabić stacjonarny wróg. Barbarzyńca cieszyć się.

2. Tutorial (Conquest of the Underworld) | S | 160% | Christian (where Tarnum? :<)

XDDDDD Musiałem zrestartować TUTORIAL XDDDDDDDD co się stało? No, nauczony poprzednim tutorialem, zrushowalem aniołki i z paroma aniołami poszedłem na wroga odwiedzając łańcuch różno kolorowych namiotów. Wróg znajduje się w podziemiach, wiedzie to niego wijący się tasiemiec. No jest wróg - leszcz, piu piu piu laserkami i wróg gryzie piach, widzę zamek cyk cyk, atakujemy. O #!$%@? DIABEŁ XDDDD
W zamku 10 czarnych smoków, 20 mantikor, 40 królewskich minotaurów, 80 upg meduz, 160 ulg beholderów, 300 upg wiedźm i 400 pięknych, khyyy... piekielnych trogoldytów. zonk.jpg XD Mogłem oczywiście wracać i rozbudodywać zamek, ale nie potrzebnie przedłużyłoby to rozgrywkę, dodatkowo nie zajmowałem żadnych kopalń, ani nie zbierałem surowców. No to zrestartowałem i po Bożemy zrobiłem mapę jak trzeba. Ogólnie fajnie pomyślane. No i mam nauczkę na kolejne tutki XD.

3. Tutorial (Masters of the Elements) | S | 100% (brak możliwości zmiany) | Rissa

Heh he he. Sytuacja jak wyżej, ale byłem przygotowany :)

4. Tutorial (Clash of the Dragons) | S | 160% | Jenova

Ditto.

5. The World Tree - brak tutoriala.

6. The Fiery Moon - brak tutoriala.

7. Tutorial (Revolt of the Beastmasters) | S | 100% (brak możliwości zmiany) | Bron

Ditto. No z wyjątkiem tego, że wrogi bohater nie posiada jednostek 7 poziomu.

8. Tutorial (The Sword of Frost) | S | 100% (brak możliwości zmiany) | Dace

Już miałem napisać tak samo, ale nie. Spodziewałem się, że będzie jak w poprzednich scenariuszach, ale tutaj wróg jest dużo słabszy, więc można by zdecydowanie szybciej ukończyć.

#tysiacmaph3
99942Apophis - Heroes Chronicles - Tutoriale 
395 - 6 = 389

Jako bonus ograłem ws...

źródło: comment_1635608290Qx5rBKkbxZtLUlOi4jvLJJ.jpg

Pobierz
  • 6