Wpis z mikrobloga

No coz czego spodziewac sie po Mariettce. Akurat nie przepada za osoba ktora jako jedyna ze wszystkich dziewczyn z hotelu ma jakies pasje w zyciu, osiąga sukcesy i nie jest wredna osobą. Już lepsza dla niej Nono ktora nie potrafi sklecic jednego zdania, wulgarna Loha czy Klauno hipokrytka ktora jest jedna wielka konfabulantką? W sumie nie powinnam byc zdziwiona skoro jedyna pasja Marietty jest instagram. Ciagnie swoj do swego xD
#hotelparadise
Pobierz deyna123 - No coz czego spodziewac sie po Mariettce. Akurat nie przepada za osoba kto...
źródło: comment_1635625675Lalhbo6OQ90coopaxHT3ho.jpg
  • 17
@deyna123: właśnie sobie uświadomiłem, że nie widziałem jej od zakończenia programu. A nie, przepraszam, chyba tylko raz jak się wypowiadała o finale 2 edycji. Cóż to jej problem, że robi z siebie karykaturę
@deyna123: dyskretnie zauważę, że jak dla mnie to wiki też wygląda groteskowo... cyce zrobione, twarz zrobiona, usta się ślinią, bo #!$%@?, sepleni przez to. laska lat 23 wygląda na ciotunię 22 latka. absurd. no jedna to zrobi , bo "sport" ( ta, jasne) druga, bo ma takie marzenia (omg). obie jak dla mnie równie dziwne, jakaś obsesja wyglądu kompensująca braki czy problemy. ciekawe jak one wszystkie będą wyglądać, jak będą miały
@matsumo: ja nie widze nic zlego w tym ze ktos sobie piersi robi jesli swoje naturalne ma bardzo małe. A wiktoria ma tylko usta zrobione, nic wiecej z twarza nie robila w przeciwienstwie do marietty. Ale chociaz wiktoria ma tego swiadomosc bo mowila ze planuje je rozpuscic bo źle je ma zrobione. Moze ci sie sylwetka wiki nie podobac ale przynajmniej ma jakas pasje w zyciu i dąży do swoich celów
@deyna123: nie mam zielonego pojęcia i średnio mnie to intresuje. w życiu nie widziałam pół jej wypowiedzi i drugi raz widzę jej zdjęcie. laska wygląda na średnio ciekawą, więc pasji pewnie żadnej, ale może jestem niesprawiedliwa i się myę. . natomiast wiki pasję uważam za pseudo sport na sterydach ,w którym nie ma nic do podziwiania ani do stawiania za wzór. no tak po prostu uważam, ale to tylko moja opinia.
@matsumo: akurat wiki nie stosuje sterydów i widze to po sylwetce, ksztalcie twarzy i jej glosie. Z reszta jest duzo zawodniczek ktore nie stosuja tego typu specyfikow ale za to musza ciężej pracowac niz ci co stosuja takie wspomagacze. Rozumiem ze kazdemu podoba sie co innego ale ten sport jest dla niej mimo wszystko pasją gdzie jednak osiąga niesamowite sukcesy na tym polu gdzie osiągnęła nawet wicemistrzostwo świata. Mi tez taka
@achernar0: rozumiem, rozumiem. moim zdaniem one sobie moga zrobić ze swoim ciałem absolutnie wszystko i nikomu nic do tego. wiki wybrała taką karierę - też nic mi do tego, mimo że nie podoba mi się taka sylwetka to nie w tym kwestia. problem pojawia się w momencie, kiedy jest to pokazywane jako zjawisko ok.

przeraża mnie fakt, że 1/6 nastolatek (wszystkich uzytkowniczek instagrama) uważa, że coś jest nie tak z ich
@matsumo: ej ale co złego jest w cyckach, głupie dla mnie jest jeżeli ktoś przesadza z bimbałami to oczywiste, ale nie uważam tego za szkodliwe jeżeli taka Wiki czy Klauno zrobiły sobie te cycki normalnych rozmiarów. Co innego jakaś żywa barbie uzależniona od operacji robiąca cycki większe i wiekszę i jeszcze chwaląca się tym i żaląca, że jeszcze są nie takie, to już jest chore i tu się dziwię, że znajdują
@achernar0: nigdzie nie napisałam, że robienie sobie cycków to jest coś złego.:) jesli ktoś chce-nie moja sprawa wcale, duże, małe, nawet trzy, w rozmiarze z, jeśli to jest czyjaś zachcianka i marzenie.

pspróbuję wyjasnic jeszcze raz: moim zdaniem prbolem pojawa się w momencie, kiedy masz zasięgi na zasranym intsa, małe dziewczynki patrzą i nasladują, bo wydaje się to normalne, a one chcą się przystosować. i to jest głowny temat mojej krytyki: