Wpis z mikrobloga

Czy opłaca się kupić teraz PS4? Chciałbym sobie w coś pograć, w wolnych chwilach wieczorem na zimę. Wybierać pro czy slim? Telewizor nie jest z najnowszych już ma parenascie lat. Interesuje mnie zestaw z 2 padami. Gdzie najtaniej można kupić? Gierki też możecie polecić, jeśli bym kupił. :)
#playstation #ps4
  • 6
  • Odpowiedz
@apic123: Najtaniej to raczej OLX tylko trzeba uważać żeby się nie naciąć. Czy warto ? Jeśli interesuje cię biblioteka gier od Sony to oczywiście, że tak. Czy pro czy slim ? Zależy na jaką cenę trafisz, jak znajdziesz zadbaną pro za 800 - 900 zł to bierz pro. Używkę Ps4 warto wziąć bo narazie jest deficyt ps5 na rynku, spokojnie z zakupem ps5 można poczekać do 2023-2024, chyba, że masz ciśnienie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apic123: ja jakiś czas temu kupiłem slim i niby jest spoko, ale z perspektywy czasu bralbym pro. Jednak różnica w płynności działania niektórych gier jest odczuwalna
  • Odpowiedz
@apic123: Jak nie masz TV 4k, ani nie planujesz mieć w ciągu najbliższych powiedzmy 2 lat, to bierz slim, bo na pro nie zobaczysz różnicy w grafice. Jedynym plusem Pro na telewizorach FHD jest to, że niektóre gry, które mają problem z płynnością na zwykłym PS4, na Pro działają płynniej. Z tego co kojarzę, to jest tak m.in. z Dishonored 2 i z Just Cause 3 (JC3 jest niegrywalne na zwykłym
  • Odpowiedz
@BloodyBogdan: sa gry co na prosiaku chodza lepiej, a sa i takie ktore gozej chodza na prosiaku niz na slimce. @apic123: kup sobie na jakiejs promce w sklepie bo moze bedzie na blackfriday, slimke. Nie ma co pakowac w prosiaka chyba, ze lubisz brac sprzet uzywany i mozliwe, ze juz po gwarancji. Ja mam slimke i poki co czekam na dobra cene ps5 by sie przezucic i to mi starcza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apic123: ja się tyle naczytałem o stanie technicznym używek (pasta, wędrujące potencjometry itd) albo o oszustwach na olx że brałbym nową slimkę (jeszcze bywają). będziesz miał przyjemnej gwarancję.

stary telewizor, czyli HD, a więc wyższa rozdziałka ci nie potrzebna. jedyne co stracisz to 60 fps w niektórych grach.

gdybym miał brać pro, to wyłącznie kupioną lokalnie, żeby dobrze obejrzeć (w jakim stanie są gniazda, jak się zachowuje po rozgrzaniu itd)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apic123: ja bym brał wersję slim wersja pro działa głośno jak odrzutowiec a slim cicho na grafice nie odczujesz żadnej różnicy bo różnica jest minimalna ja bym brał slim poczekaj na czarny piątek może być coś przecenione i ciesz się grą
  • Odpowiedz