Wpis z mikrobloga

@Smoak: ja na przykład nie dostałem w ogóle numeru w formacie inpost (24 cyfry) tylko jakiś dziwny LT*******NL i dziś po ponad miesiącu pojawiło się info :
Parcel outbound from transit facility
Depart from transit country or district
co w sumie nic mi nie mówi...

Ale numeru inpost nie mam i nie wiem czy w ogóle paczka dotrze do mnie. W apce adres przesyłki to mój domowy a w przeglądarce to
@mcichy10: też od początku nie dostałem nr na stronie inpost a powinna być, że w trakcie przygotowania jak zawsze i zmieniać statusy jak inpost dostanie paczkę jak zawsze było a tu #!$%@? od 25 października cały czas ten sam status i nic się nie zmienia... Pewnie jakbym wziął wysyłkę 0055 a nie inpost to już bym miał dawno ją u siebie ;/
@Smoak ja wziąłem InPost na próbę i żeby uniknąć opłaty tej zjeb*nej Poczty Polskiej. Jedynie co, to szkoda mi by było zniżki która sobie nabiłem, bo kupiłem produkt za 60 zamiast 110 zł.
Btw. ja czekam dłużej bo od 5 października xD
@mcichy10: mi tez szkoda znizki bo z 8 dych za 4 dychy kupilem i stoi w miejscu.. A pisales moze do inpostu albo do sprzedawcy? Mi inpost pisal ze maja jakis problem z procesowaniem przesylki itp.., zeby pisac do nadawcy, a sprzedawca ze wszystko ok... ale #!$%@? ok jak tyle dni stoi
@Smoak pisałem do InPostu, co prawda z innym pytaniem, mianowicie czy da się namierzyć paczkę po numerze telefonu i mailu nie znając numeru śledzenia, ale niestety nie da rady. Dzwoniłem również na infolinie czy można jakoś te paczkę wyłapać ale taka sama odpowiedź. Oczywiście numer śledzenia InPost powieniem zostać wygenerowany od samego początku.
Oczywiście byłem skierowany do sprzedawcy a sprzedawca prosi o cierpliwość i że wszystko na pewno jest ok.

btw. co
@mcichy10: 0055 to ass ale poczta polska ci przynosi zamiast inpost. Zgadzam się od samego poczatku powinno byc na inposcie wygenerowane ze paczka przygotowana jak zawsze bylo. Cos sie #!$%@?... chinczyk mi tak samo pisal ze prosi o cierpliwosc i wszystko ok... Bardziej zalezy mi na itemie niz na zwrocie kasy... Cos jeszcze pisales i zalatwiales w tej sprawie?
@mcichy10: pewnie stracona juz ;/ no to lece robic nowe konto i kupic od nowa ale za posrednictwem pp teraz. moze szybciej dojdzie nw. Poczekam pare dni jak nic nie ruszy to tak zrobie
@Smoak załóż jeszcze dispute. A nóż się uda. Ja założyłem właśnie i AliExpress napisał, że okres ochrony jeszcze trwa i żebym poczekał 10 dni i zobaczymy wtedy dalej co robić
@mcichy10: jesteś w dupie. Przechodziłem przez te "10dni" tak samo i jak minie 10 dni to każa ci czekac kolejne 10 dni potem kolejne i kolejne az do konca ochrony xD Zamknij spor i faktycznie pare godzin przed koncem ochrony zaloz ten spor ;p
@Smoak ok. Potwierdź proszę czy to prawda, bo wyczytałem coś w sieci: 1. mogę zamknąć dispute i ponownie odpalić gdy nie minął czas ochrony, 2. nie powinien anulować dispute przez apke bo nie będę mógł spowrotem otworzyć sporu
@mcichy10: Zrob to przez kompa, przez fona tez za #!$%@? nie moge zamykac sporow... Normalnie zamknij spor i dzien przed a najlepiej pare godzin przed koncem ochrony normalnie zaloz spor tak jak wczesniej bedzie wszystko