Wpis z mikrobloga

Olgierdano TV zapowiedział na lajcie, że będzie wysyłał donosy, zawiadomienia, jak zwał, tak zwał, na ekoludka!
Czy w tej sytuacji można go nazwać konfiturą i konfidentem tak jak Konona??
I uprzedzając ewentualne pytania, nikogo nie bronię i jednocześnie nie potępiam. Interesuje mnie jedynie mentalność tzw. antybobolaków :))
@hyperrr, @STANISLAW_PALUCH i @zandarm97 do tablicy!!!

#kononowicz #olgierdanotv #obluda #patostreamy
WulkanizatorOponMozgowych - Olgierdano TV zapowiedział na lajcie, że będzie wysyłał d...

źródło: comment_1636303004h7PR5Fl5QpcvhcIhzdpTI2.jpg

Pobierz
  • 14
@olgierdano_peto_gaszano: a nie wiem, po co to ogladac? teraz wojcik sie boi cokolwiek powiedziec, tak jest od czasu jak wiadomo ze to wójcik

jeszcze tego brakowalo zebym sluchal jakiegos dzbana bez pogladow i kregoslupa ktory jest nikim
zreszta ja mam jeszcze do posluchania rzeczy od kosno, zaciekawil mnie ten dziadek z rakiem
r.....e - @olgierdanopetogaszano: a nie wiem, po co to ogladac? teraz wojcik sie boi ...
@olgierdano_peto_gaszano: ja teraz wszedlem bo ktos mi tu pisze ze podobno mnie obraza XD ani mnie dzban obrazic nie moze bo mnie dalej nie zna, jakies farara nie istnieje nigdzie w przestrzeni publicznej oprocz wykopu gdzie tez juz nie istnieje, wójcik do dzis nie moze wykorzystac tego filmiku bo wie ze jego morda mi kolo chja lata, ogolnie nic nie moze bo jest nikim XD

a co do lajta to ja
@olgierdano_peto_gaszano: wez przestan, piszesz o lajcie na ktorym siedzi jakis wójcik ktory pozegnal sie juz z widzami i mialo juz go wiecej nie byc w internecie, o typie ktory mial nowaka dojechac
co maja myslec o nim widzowie skoro to jest nikt kto z mordy cholewe robi xD

co on moze dostawac za lajki i od kogo, nawet jak go ogladaja to ogladaja typa ktory nigdy niczego do konca nie zalatwil