Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pgrde: no według tego jeden nie ma odbioru tv naziemnej w DVB-T 2 hevc ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przestanie ja odbierać w przyszłym roku a drugi ma. Chociaż na 99% zwyczajnie źle na stronie oznakowali bo ciężko uwierzyć że w sklepie uchował się jakiś LG co nie ma obsługi tego standardu jak ich telewizory od 3-4 lat to obsługują.
@Ramone: no jak nie ma, jak ma? (DVB-T/T2). Moim zdaniem po prostu dwie różne dostawy do sklepu, różnie wprowadzone do bazy danych, z kosmetyczną różnicą w cenie. Brać tańszy (bo mieć 50zł i nie mieć 50zł to razem stówa) i się nie przejmować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: no to dałeś się oszukać na nazwę DVB-T2 ( ͡º ͜ʖ͡º) W Polsce w przyszłym roku będzie system DVB-T2 H265 lub inaczej HEVC. A jak nie ma dopisku h265 lub HEVC to można podejrzewać że to model z DVB-T2 H264, starego systemu. Czyli w odbiorniku z DVB-T 2 h264 będziesz mieć czarny obraz z dźwiękiem.
@Ramone: nie wydaje mi się, z tej prostej przyczyny, ze już od pewnego czasu wszystkie nowe telewizory są dostosowane do tego standardu, a u takiego producenta jak LG to jest nawet więcej, niż pewne. Ale póki OP nie poda konkretnej nazwy modelu TV, możemy sobie jedynie gdybać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: też tak mi się wydaje że to wręcz niemożliwe żeby taki stary model bez h265 się w sklepie uchował. Ale jakiś 1% jest ryzyka xD
@Ramone Telewizor LG 43UP80003LR a drugi 43UP80003LA w neonet
Drugi 50 zł droższy i ma hevc a pierwszy nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I tak się zastanawiam hehe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pgrde: seria UP to jest model na rok 2021. To nie ma opcji aby nie było obsługi h265. A tak ogólnie w Neonet strasznie drogo go mają. 2150 zl a w drugiej swojej marce neo24.pl jest za 1800
@Ramone: tak, już mniejsza o szczegóły no i w neo24 zamiast LG43 przysłali TCL55 (i o to 3 stów tańszy niz LG) - więc tekst o 24h który od zamówienia po dostarczenie trwał prawie 48h a z odsyłaniem potrwa pewnie tydzień
co za ludzie tam robią xD