Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Mam bardzo dobrego kolegę, oczywiście samotny i ciągle twierdzi, że kobiety nie może sobie znaleźć. Dziwi mnie to, bo jednak świetny z niego facet.

Stwierdziłam, że jeżeli on nie potrafi sobie znaleźć, to ja mu poszukam. Założyliśmy wspólnie profil na sympatii, opis pisałam ja - no taki, że sama bym na niego poleciała gdyby nie mąż.

No i zaczęłam poszukiwania tej jedynej i wymarzonej.
I teraz się zastanawiam, kogo to bardziej #!$%@?ło. Czy nas, gdzie próbuje mu wyrwać kobietę, czy te wredne babska.
Nie dość, że w większości zaniedbane i już nie chodzi, że na być szczupłą fotomodelką, ale nawet ubrać się nie potrafią, to jeszcze weź się proś, żeby jakakolwiek odpisala. I już nawet zanizylam wymogi do całkowitego minimum no i nie da się.

#rozowepaski czego wy do cholery szukacie? Księcia z bajki? To przerażające, już z czystego wychowania czułabym się zobowiązana, żeby odpisać na wiadomość, nawet jeśli byłabym niezainteresowana.

Odczułam #pieklomezczyzn na sobie.
#zwiazki #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 185
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: Cóż, na portalach randkowych działa wolny rynek w czystej okazałości

Jest zwykle 50 facetów na 1 kobietę.
- Wyobraź sobie, że masz do wyboru masło w sklepie online.
- Na jakimś Maslo-Shop.peel masz przed sobą 50 produktów, maseł w różnej postaci.
- Masz ochotę na "masło czosnkowe z pietruszką" więc odrzucasz od razu 40 produktów, które są np. zwykłym masłem, masłem solonym, masłem z pietruszką bez czosnku, masłem z czosnkiem,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@jmuhha: Kobiety już nie potrzebują mężczyzn bo rząd zrobił im darmową atencję kosztem mężczyzn kobietą zaniżają wymagania co do pracy bo piekło kobiet wszystko muszą mieć za darmo bo piekło kobiet to jak nie ma mieć kobieta #!$%@? na mężczyzn jak one to wszystko dostaną tylko że od rządu a mężczyźni tylko mają na to pracować jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o kasę
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: kobiety zakładają konta na takich serwisach najczęściej w dwóch przypadkach: jak są #!$%@? najczęściej winem i napalone w sumie to może być jeden przypadek czyli napalone i #!$%@? winem i potem te konta se wiszą, a kobiety trzeźwieją ciśnienie spada i cała przygoda szukania faceta się kończy. Trzeba być mocno śmiałym na codzień żeby na takim portalu zrobić jakąś karierę z rezultatami, a kobiety nie są śmiałe i do tego
  • Odpowiedz
No i narobiłeś smaka na masło czosnkowe ¯_(ツ)_/¯


@Chybatyxd: Przykład z masłem, bo wczoraj zrobiłem dwie sztuki takiego masła (czosnkowe i z gorgonzolą) do steka, serdecznie polecam :3
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: na tych portalach randkowych szybciej dostaniesz raka z przerzutami, niż znajdziesz drugą połówkę. Pewnie trafiają się tam normalne osoby, ale ich łowienie wymaga czasu i bardzo gęstego sita. Chłop nie ma znajomych albo jakiś zainteresowań? To lepsze sposoby, niż przesuwanie kolejnych profili.
  • Odpowiedz
@Chybatyxd: mozna mowic, ze rząd, że rząd tamto, ale kobiety są czesto lepiej wyksztalcone od mezczyzn, wiecej lekarzy jest kobiet niz mezczyzn. Oczywiscie nie chodzi mi tutaj by mezczyzn dyskryminowac, chodzi mi oto, ze kobiety w ostatnich latach zaczely się coraz to lepiej edukowac a tym samym pozycja mezczyzn jest mniejsza niz w przeszlosci. Portale spolecznosciowe tez mialy na to wplyw
  • Odpowiedz