Wpis z mikrobloga

Osoby z #nerwica macie takie dziwne analizy np myśle sobie o tym, że jak byłem młodszy w ogóle nie myślałem o tym jak się czuje i byłem całkowicie poza swoją głową a teraz to ciagle myśle o tym jak się czuje.Teraz to analizuje najdrobniejsze szczegóły a kiedyś tego nie było na niczym się nie zastanawiałem dawniej.

Teraz jak nawet coś robie jakaś praca fizyczna to ciagle o czymś myśle i analizuje w głowie a kiedyś tego nie było.

#depresja #zaburzeniapsychiczne #psychologia #psychiatria #fobiaspoleczna
  • 4
@Kodzirasek też tak miałem jak nie miałem określonego celu. Ciągle dokładałem sobie zmartwień i wszystko analizowałem. Jak ustaliłem sobie małe cele i zacząłem je realizować to trochę się polepszyło
@Kodzirasek najpierw zadbałem o zdrowie, dietę. Odciąłem toksycznych ludzi i skupiłem się na dziewczynie. No a teraz moim celem jest ogarnięcie zębów i wyprowadzka. To życie i tak #!$%@? bo nie ma sensu ale trzeba jakoś sobie radzić XD
  • 1
@Kodzirasek ja tak miałam, że nie rozmyślałam nad swoim samopoczuciem, symptomami. Zabolało to zabolało, zakuło to zakuło. Ale rok temu odszedł z mojej rodziny ktoś, kto przez lata bagatelizował objawy, a potem było już za późno. I od wtedy zaczęło się analizowanie wszystkiego i doszukiwanie w tym chorób..