Wpis z mikrobloga

Takie głupie przemyślenia mnie naszły...

Coronavirus to pierwszy jeździec apokalipsy?

"I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał."

Drugim jeźdźcem ma być wojna, możliwe że światowa, więc by się zgadzało z tym co się dzieje.
Możliwe wojny:
Rosja vs. Ukraina (Rosja chce mieć dojście do Krymu od drugiej strony, wtedy Morze Azowskie będzie w całości rosyjskie)
Izrael vs. Iran (tutaj może być grubo...)
Korea Północna vs. ?

Trzecim jeźdźcem ma być głód, a żywność teraz podczas pokoju tylko drożeje. Przerywanie łańcuchów dostaw. Gaz idzie w góre, nawozy idą w góre. Jak jeszcze wojna by była... Niech jeszcze wybuchnie jakiś superwulkan, np. pod Yellowstone...

#coronavirus #covid19 #religia #chrzescijanstwo #szury #apokalipsa #teoriespiskowe
  • 4
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: To ma sens.

A gdy otworzył pieczęć piątą, posłyszałem głos piątej zwierzyny szepczący: Chodź, a zerkaj, ale tylko w trybie nocnym. I patrzałem, a oto przed mymi gałami jawi się koń pokraczny i upośledzony, wykopem zwany, a imię tego, który go niezgrabnie dosiadał, było Białek. I dana im jest moc nad czeluściami internetu, aby cenzurą i tagami, i przez istoty moderacyjne zwyciężał, tak jak dzień pokonuje noc, a Łukaszenka z