Wpis z mikrobloga

Vicki nie podoba się sytuacja tańca Nono na miłoszu ale ona mogła tańczyć na bolcu Łukasza i uznaje to za coś mniej istotnego. Hipokryzja goni hipokryzję. Nie wiem czemu wydaje mi się że wskoczenie na kogoś po kumpelsku jest bardziej lajtowe niż erotyczne ocieranie się dupa o penisa xd
Oczywiście wykład miłoszowi zrobić "nie wyobrażam sobie wksoczyc na jakiegoś typa". Też Victoria ileś odcinków wcześniej wskakująca na lukasza xD
Ktos też już odlicza odcinki do końca tej farsy?

Najbardziej przerażające jest to że poza robieniem z siebie takiej poszkodowanej i ofiary w necie po hp ona nie widzi żadnego złego zachowania w sobie natomiast w innych już widzi. Zero zauważenia jakichkolwiek niestosownych zachowań i hipokryzji, której jest definicja w tym programie.

#hotelparadise
  • 11
@Helen97: ja to rozumiem tak, że skoro on na nią wtedy tak najechał to rzeczywisce powinien się ogarnąć bo to ten sam kaliber skoro buja nono prawie na swoim fiucie. Jeszcze glupie komdntarze ja moge wszystko. Nawet nono było głupio że wika na to patrzy i mina ingi tez oddaje sytuacje. Nic dziwnego że zrobiło jej się przykro po tej sytuacji.