Wpis z mikrobloga

"Niemcy to #!$%@?, naród, tylko on mógł tak zabijać innych, bo nikt inny nie jest do tego zdolny" ( ͡° ͜ʖ ͡°) My Polacy, to naród idealny.

Nie, nie jestem za masowym przyjmowaniem uchodźców, głównie dlatego, że to będzie potęgować problem.
Ale ludzie, zważajcie na słowa. Darujcie sobie teksty w stylu "strzelać do tych zwierząt", "niech te bydło #!$%@?".

Ludzie zawsze chcą żyć w lepszym miejscu. To całkowicie naturalne (95-99,9% uciekającej Polonii nie było zagrożonych śmiercią w Polsce jak uciekało), a nie zwierzęce i bydlęce.
Nawet jesli jesteście przeciwni, to mam prośbę, NIE używajcie jeżyka nienawiści i dehumanizacji, takiego jakie używały Niemcy lat 20/30 XX-wieku.
Jest sporo logicznych argumentów za tym, by nie wpuszczać masowo, a nie wmawiać, że to zwierzęta które na 100% chca socjal i być może będa się wysadzać.
Zwyczajnie się ogarnijcie!

#granica #polska #polityka #migracja #bialorus #rasizm #prosba
27er - "Niemcy to #!$%@?, naród, tylko on mógł tak zabijać innych, bo nikt inny nie j...

źródło: comment_1637094938LA6biXe23Ko9mXzJXHVScl.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
I wcale nie mówię, że to u nas grozi, nie.
By do tego doszło, muszą być jeszcze sprzyjające okoliczności, odpowiedni czas i miejsce, a nade wszystko, grupa ludzi, która chce ten plan zrealizować i bardzo do tego dążyć.
Nie, raczej nie ma na to żadnych szans.
Chodzi o to, by nawet nie startować w początkowe ścieżki tego #!$%@?. Bo po co, sa lepsze argumenty niż nienawiść.
Przy okazji zupełnie nie rozumiem planowanego
27er - I wcale nie mówię, że to u nas grozi, nie.
By do tego doszło, muszą być jeszc...

źródło: comment_1637095839C3E7T6CIovguObmmS7XScK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@27er: Tak jak popieram Twój wpis tak też przypominam Ci, że są na tym świecie religie, które uważają niewiernych za ludzi gorszych. Ponieważ religie te robią to znacznie dłużej niż Niemcy w latach 30-tych, to powinniśmy na ich wyznawców bardzo uważać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@27er:> (95-99,9% uciekającej Polonii nie było zagrożonych śmiercią w Polsce jak uciekało)

Ale Ty wiesz, że to w Polsce ludność cywilna ucierpiała najbardziej? Że Niemcy zgotowali nam ludobójstwo? Palili wioski, eksterminowali elity? Ty popatrz sobie chłopcze na obrazki uciekającej Polonii i tych ludzi, co siedzą za naszą granicą i znajdź pewne różnice.

https://en.wikipedia.org/wiki/World_War_II_casualties

Wiem, że minęło niecałe 80 lat, ale nie próbuj nawet porównywać.
  • Odpowiedz
że są na tym świecie religie, które uważają niewiernych za ludzi gorszych

@wstreczyciel:
Wiem o jakiej mówisz, ale ja powiem więcej. Nawet Żydzi pomni tego co ich spotkało, robią dziś to samo z Palestyną.
To niestety tylko pokazuje, jak szybko mozna wykonać skok z jednej postawy w drugą.
Dlatego tak ważne, by krytykując coś, nie skupiać się na ludziach, tylko realnych problemach.
Każdy człowiek chce jak najlepiej dla siebie i rodziny.
  • Odpowiedz
Ale Ty wiesz, że to w Polsce ludność cywilna ucierpiała najbardziej? Że Niemcy zgotowali nam ludobójstwo? Palili wioski, eksterminowali elity?

@Roess:
Widze, że dużo zrozumiałeś Captainie Obvious ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz