Wpis z mikrobloga

@Nxtp
Jak Ci sie uda kupić to Petzl Tikkina 150lm
100/150lm wystarcza do biegania po lesie, po górach może niekoniecznie. Ale czas 60h na bateriach, nawet jeśli realny jest 40h to jednak daje dużą wygodę. Ja zapominam ładować... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: Jeśli chcesz coś do lasu, to koniecznie obadaj Ledlensera Neo10R. Teoretycznie ma 600lm w trybie boost (ale to za dużo i para z ust oślepia użytkownika), jest niezniszczalny, napędzany ogniwami 18650 (które można kupić za 40zł w wersji z zabezpieczeniami). Na jednym ogniwie spokojnie pociągnie całą noc. W komplecie są szelki do noszenia latarki na klacie (nie używam) i długi kabel umożliwiający noszenie baterii w kieszeni/plecaku zamiast na głowie (używam
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: Ja po zakupie neo 10r i neo 6r nawet nie myślę o ich zastąpieniu czymkolwiek, a wcześniej kupiłem trochę elektrośmieci. W okolicach 200zł jest jeszcze właśnie Neo 6R. Też super na miasto i łatwy teren. Dużo lżejsza i wygodniejsza, ale to już tylko 240lm. Ma wbudowany aku li-ion. IMO i tak znacznie lepiej wyceniona od Petzla. Duży plus w postaci czerwonej diody z tyłu - można biegać bez strachu, że
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: ja polecam czołówkę Petzla model Bindi. Ma 200 lumenów i spokojnie starcza na bieganie po krzakach i lasach. Jest mega lekka i mała także wygodnie się w niej śmiga. Wystarczy naładować przez kabel USB i można cisnąć na trening. Polecanko ( )
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: a gdzie i ile biegasz? Od tego zależy ile ma świecić i jak mocno. Ja uzywam nitecore nu20 do biegania po asfalcie nieoświetlonym lub sciezkach w lesie. Ma wbudowany aku ładowany po micro USB wiec nie ma #!$%@? z bateriami, ale z drugiej strony na całonocny marsz lub bieg się nie nada bo nie wymienisz baterii, wiec wszystko zależy do czego i jaki budżet
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: Skillhunt H04 swego czasu było na nią dużo promocji sam ją kupiłem za 100zł na promocji z chin. Aktualnie ceny poszły trochę w górę i na allegro nawet po 250zł są
  • Odpowiedz