Wpis z mikrobloga

Jeszcze 2 tygodnie i odśmiecam swojego Insta z tak totalnie nudnych treści użytkowników HP4. Albo sie napinają i wyginają, albo coś reklamują, albo pieprzą trzy po trzy. Nie ma tam nic wartościowego. Obserwuje kilka osób z poprzednich edycji. Z tej nie zostanie nikt. Fitnesiara moim skromnym zdaniem ma schizofrenie lub stan podobny do schizofrenii prawdopodobnie jej epizod został wzmocniony szokiem po hotelu, całkowitym odrzuceniem i potem jeszcze doszły wyzwiska oglądane na wizji. Potrzebna jest jej specjalistyczna pomoc. Zwłaszcza, ze grupa wzajemnej adoracji będzie chciała ja jeszcze bardziej zgnoic. Nie mogę patrzeć już na te jej infantylne zachowania.

#hotelparadise.
  • 14
@Menow: Nie tylko uczestnicy, wystarczy zobaczyc co się dzieje na FB czy IG. Ludzie zapomnieli ,że to jest program tv ( być może reżyserka od początku do końca). Nie nam oceniać uczestników, bo nie wiadomo jakbyśmy się zachowali w takim programie. Znając siebie to napewno pokazałabym swoje pazurki. Nam łatwo oceniać, ciężej było by się znaleźć po tej drugiej stronie.
Pisałam to już parę dni temu , szkoda mi tej dziewczyny ale siedzenie na ig jej nie pomoże powinna się od tego odciąć a podejrzewam że po finale dopiero wyleje się gówno
@Barbarellaa: Definicja ogólna to nie wszystko. mam schizofrenika obok siebie codziennie. Z dobrze dobranymi lekami można normalnie żyć. Z uwagi na to ze z tym żyje na codzień wiem, ze schizofrenii może być wiele rodzajów. Od lekkiej po ciężka, itd. Autorytetem nie jestem, ale te zachowania bardzo mi to przypominają.
@Barbarellaa: zgadza się.zwłaszcza,jak się patrzy na wszystko z perspektywy,ze to jest w końcu program.I nie wiadomo,do jakiego stopnia reżyserowany.obserwując np.łoniaka,zwłaszcza z początku programu i czasów 'starej gwardii",też mógłbym go nazwać socjopatą,ale tylko wiem,jak się zachowania socjopatyczne przejawiają.I z przykładów.A nie z definicji.I o diagnozę taką się nie pokuszę.( ͡° ͜ʖ ͡°)