Wpis z mikrobloga

Największą ironią jest że człowiek całymi latami wspierał różne projekty Korwina, denerwował się ciągle odpalanymi "protokołami 2%", szachami dla debili, Hitlerem, wtopami z nie dostarczonymi na czas podpisami pod wybory, 4,76% itp. , a kiedy w końcu jego ugrupowanie idzie na 15% w sondażach to jest przerażony jak to gówno, którym okazała się być konfederacja, może mieć takie duże poparcie.

#bekazkonfederacji #polityka
Jabby - Największą ironią jest że człowiek całymi latami wspierał różne projekty Korw...

źródło: z27445515AMP

Pobierz
  • 82
@Bajo-Jajo: korwiniści to mają jakieś urojenia z tym socjalizmem. W polskim Sejmie nie ma ani jednej partii socjalistycznej, jest tylko jedna lewicowa, ale socjaldemokratyczna/socjaliberalna. Ja wiem, że w oblężonej twierdzy, jak już kuce nasłuchają się tego sekciarskiego gadania, to myślą, że wszystko poza tfu konfederacją to socjalizm, ale to jest śmieszne i przede wszystkim jest to robienie k*rwy z podstawowych definicji i logiki.
"szpryca, szczypawki, kowidioci"

Jak to szło - zaszczepieni nie będą zarażali bo nie będą zakażeni? XDDD

"ukrainizacja Polski" xD"

No 600% wzrostu importu z Ukr kosztem polskich rolników jest spoko, tak samo rozdymany socjal dla tych ludzi. No i "zakaz" mówienia o zbrodniach UPA bo teraz Ukraina tłucze ruską dzicz. Dobrze, niech tłucze, nie zmienia to faktów historycznych - Ukry odpowiadają za zbrodnie wojenne i przeciwko ludzkości bandytów z UPA, których do
@Jabby: No to jest trochę dziwne. Ja rozumiem, że z perspektywy dorosłego rzucanie Korwinizmami może byc dość żenujące, ale za dzieciaka to się chociaż to szczerym, idealistycznym sercem wierzyło i dziwiło się, czemu inni tego nie widzą. Z kolei już popieranie takiej Konfy, z jej podejściem do religii i wolności obywatelskich, to by mi za młodu przez myśl nie przeszło. Za bycia kucem-korwinistą taki narodowiec, to był przecież najgorszy ideologiczny wróg
korwiniści to mają jakieś urojenia z tym socjalizmem.


@ananasowy: No właśnie to jest jednym z podstawowych problemów - głosowaliśmy na partię, której przedstawiciele uważają, że wszyscy naokoło są socjalistami, choć tak naprawdę nie odróżniamy państwa socjalnego od państwa socjalistycznego. Mnie przeszło z Korwinem mniej więcej 10 lat temu, a w 2015 zagłosowałem na Kukiza.
właśnie to mnie dziwi - jak "wolnościowcy" mogą być w jednym ugrupowaniu z narodowcami, może niech jeszcze Ikonowicza do siebie zaproszą


@klefonafide: No ktoś tu chyba jednak wciska kit o tym, że gospodarka jest najważniejsza, albo że wcale nie chodzi o dorwanie się do koryta, stąd po prostu łapią takie głosy, jakie mogą, a jakich nikt nie zagospodarowuje.
@Jabby Wzrost poparcia to imo efekt zebrania kilku prawicowych partyjek w jeden blok oraz odejścia od narracji spójnej w jakimkowiek stopniu i postawienia wyłącznie na populizm, emocje i na krzykaczy. Swoje pewnie też dokłada fakt że od 2016 roku mamy coraz większy socjalizm a cała reszta sceny licytuje się kto da więcej socjalu, a w społeczeństwie jest jakiś procent ludzi którzy nie zgadzają się z całym tym rozdawnictwem i zagubieni szukają czegoś
@Jabby Mimo, że dalej można mnie nazwać mnie kucem to mam podobnie jak Ty. Strasznie nie podoba mi się kierunek w jakim poszła Konfederacja. Nigdy nie była mega merytoryczną ale teraz już nawet nie udają.
@Jabby: +1. Dokładnie wczoraj o tym pomyślałem. Kiedyś człowiek fantazjował żeby jakimś cudem krul zdobył chociaż 5% i wszedł choćby w 3 osoby do sejmu, a teraz jak to gówno przebiło się do mainstreamu mając kilkanaście procent, to mnie na tym okręcie #!$%@? nie ma, a wsiadły tam nawet Renatki z warzywniaka czy inne Beatki z poczty polskiej. Błąd w matrixie
@Jabby: Korwin ma tyle poparcia ponieważ ludzie budzą się z matrixa, i widzą, że socjalizm w naszym kraju przegiął pałę. W budrzetówce pracuje połowa pracujących ludzi w Polsce.

A głównym beneficjentem tego wszystkiego są kobiety, a mężczyźni w całośći pokrywają za to rachunek. Wystarczy to umiejętnie wykorzystać i skończyć z tym transferem wielopokoleniowym. I oni się tego trzymają, i uważam że bardzo dobrze.