Wpis z mikrobloga

@Pabloos mają to ogłosić 24 godziny przed startem. Na razie to tylko spekulacja że będzie to styczeń. IMHO warto już wypłacić iote na portfel bo giełdy często blokują wypłaty
@mestre01: tak, mam całość na Firefly. Nie trzymam krypto na giełdach. No może poza omisego bo mam tego mało i opłata za transfer zjadła by z 5% środków :) ale to trzymam w ramach ciekawostki
@HaSSaN masz ją na portfelu firefly ? Ma wyjść aktualizacja portfela z możliwością stakingu. Blokujesz swoją iote max na 90 dni i dostajesz w zamian nowe tokeny IF tj. $SMR i $ASMB. Tokeny IOTy będzie można w każdej chwili odblokować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mestre01: No i tutaj jest kolejny problem bo tak jak ją kupiłem na binance tak od kilku lat się zbieram, żeby ją przelać na portfel i nie mogę się zebrać, możesz podrzucić jakiś poradnik skąd w ogóle ściągnąć portfel i jak go tam ustawić czy coś? xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mestre01: A wtedy nie będzie za późno? Trzymałem na binance bo też tam jakiś czas temu była jakaś aktualizacja czy coś takiego i binance robiło to automatycznie
@HaSSaN tak, była migracja środków do nowej sieci chrysalis i binance zrobiło to za ciebie. Teraz masz jedynie takie ryzyko że binance może zablokować wypłaty na jakiś czas jakby było dużo chętnych do wypłat po uruchomieniu stakingu.