Wpis z mikrobloga

@Amdy: Starch to nawet na jednym włączyć. Wczoraj bana na listę dostałem, która jest wgrana tylko i wyłącznie do jednego playera. Jakimś cudem u niego w logach pojawiło sie, że oglądam na dwóch urządzeniach jednoczesnie ¯\_(ツ)_/¯
@makakam: Nie wszyscy, znam osobę która miała to podpięte tylko na jednym urządzeniu i nie byłaby wstanie ogarnąć tego tak żeby mieć też na drugim, ban za nic.
Lista kupiona na pół roku do przodu i na koncie kasa też jest.
@Klinton: Napisałem dlaczego mam bana. Odpisał, że dwa urządzenia jednocześnie. Zapytałem więc o adresy IP, zrobił mi screena z tego jego systemu, że niby oglądam jednocześnie C+Sport 3 (i to faktycznie oglądałem) oraz Polsat Sport Extra (tu raczej mogłem przełączać kanały by sprawdzic inne wydarzenie). Nie było mowy by to było na kilku urządzeniach. Nie chciało mi się z nim kłócić, napisałem, że chyba przypadkowo odpaliłem listę na w apce na
Wszyscy co placza ze im poblokowal to albo ogladaja na wielu urzadzeniach jednoczesnie albo ogladaja jedno i nagrywaja co innego ale zarzekaja sie ze sa niewinni.


@makakam: Nie, nie wszyscy. Mam u niego wykupione dwie listy, jedna na mój telewizor, druga lista na telewizor moich rodziców. Nie wiem jak niby moi starzy mieliby te listę gdziekolwiek indziej używać jak ja im ją wgrywałem a oni na pilocie mają tylko umieć włączyć
@slash83: Zastanawiam się czy nie jest coś nie tak z tą appka Siptv, bo czytam już kilka postów w temacie tych banów i chyba wspólny mianownik to właśnie użytkownicy SIPTV, ale może się mylę
@pyskaty92: Pytałem wczoraj jednego użytkownika i pisał, że z Tivimate korzysta więc to chyba nie to jednak. Poza tym jak rusek pokazywał screena to oba IP były takie same, gdyby był włam to by drugie urzadzenie pokazywało na innym IP.
@slash83: Odblokował tez listę Twoich rodziców bez problemu?
Wcześniej zawsze doładowywałem, przez ten kretyński perfectmoney. Mówisz, ze lepiej napisać do niego o PayPal i nie robi problemu?
Dzięki.
@Wloczykij2: Tak, bo to ich listę mi zablokował. Ostatnio dwa razy jak doładowywałem (robię to co pół roku) to było przez Revolut. Na pytanie czy moge odpisywał "lets try" wiec mu podsyłałem linka do płatności. Ostatnio po jednej dobie mi nie doładował to napisałem, że jeśli ma jakiś problem z linkiem to może PayPal, w 5 minut forsa z Revolut zniknęła i konto doładował. O PayPal pisał, że zbanowano mu ale