Wpis z mikrobloga

Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to on jest och i ach śmieszny i zabawny, no #!$%@? boki zrywać. Przecierpiałem 7 odcinków, ani razu nawet nie wypuściłem mocniej powietrza nosem. Pseudośmieszny tryhardujący szef i reszta zblazowanych pracowników, no kurde jaja jak berety. Ani to ciekawe ani zabawne. Czy jest tu jakaś grupa ludzi dla których ten gniot był równie #!$%@?? Jak wygląda typowy odbiorca tego serialu, którego śmieszą sytuacje z tego serialu? To musi być jakiś przynudnawy typ który jak sie odezwie na imprezie to zapasa cisza z zażenowania. Tak wiem, zesrałem się ale miałem turbo #!$%@? dzień i jak widziałem któryś wpis wychwalający tego gniota to coś we mnie pękło

#seriale #theoffice #netflix #wykopki #zalesie #boldupy
Podlaski_warmianin - Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to o...

źródło: comment_1637613078E2SxoxS9cOe3YW8kQbtprA.jpg

Pobierz
  • 147
@Podlaski_warmianin Ja oglądałem kilka lat temu dla mnie serial najśmieszniejszy przez pierwsze 3 sezony potem jeszcze 4 i 5 spoko Ale już gorzej. Dalej już niestety dużo gorzej i na siłę ale człowiek i tak obejrzy do końca ;)

Są lepsze i gorsze odcinki jak na tak długi serial, do tych lepszych czasem wracam i bawię się świetnie.
Ten serial nie ma śmieszyć, on ma sprawić, że te dawkę kazdoodcinkowej żenady i cringe’u będziesz musiał rozchodzić co najmniej dwa razy. Tu nie ma sztucznych śmiechów jak w Przyjaciołach. I nie zrażaj się pierwszym sezonem, kolejne są dużo lepsze i nawet nie zauważysz, ze się wkręcisz. Poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
44 komentarze, wspaniale się fanboje zesraliście, że ktoś śmiał śmieć powiedzieć prawdę o waszym shitcomie. Współczynnik plusujących ten wpis do plujących jadem psychofanów gniota to 1/3, zatem jeat spora grupa osób która podziela moje zdanie, a jak wiadomo mam rację. Poniżej zamieszczam obraz ludzi, którzy coś tam #!$%@?ą pod nosem o kononowiczu
Podlaski_warmianin - 44 komentarze, wspaniale się fanboje zesraliście, że ktoś śmiał ...

źródło: comment_1637621848SWNv3r3kwfURmhljjkMXDK.jpg

Pobierz