Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić #ps4 moja ostatnia konsola, to był ps1. Myślałem o xboxie, ale jednak dedykowane gry dla playa bardziej w moim sercu. Pytanie gdzie szukać i czy używane na allegro mogą być coś kombinowane? Chyba lepiej wziąć wersje slim?
Graczem jestem przez całe życie, tylko przez ostatnie lata głównie PC, a że wreszcie człowiek ma trochę miejsca i większy telewizor to pomyślałem o konsoli. Może ktoś coś doradzi przy takim zakupie dla kogoś, kto od lata nie miał styczności z konsolami, poza odwiedzinami u znajomych? #playstation
  • 10
@stresS: Szukaj na olx z odbiorem osobistym, na allegro wyższe ceny i też nie wiadomo czego się spodziewać. Slim będzie trochę cichsza, a wersja pro odrobinę bardziej wydajna i trochę głośniejsza. Pro po wymianie pasty jest do przyjęcia, jeśli chodzi o głośność pracy.
@stresS: polecam szukać na olx. Ja kupiłem PS4 pro za 1000zl plus kilka gier. Wyła strasznie po 30 minutach wiedźmin 3. Wymienilem pastę razem z termopadami i jest ogromna różnica. Często ludzie na olx dadzą ci możliwość sprawdzenia sprzętu (przynajmniej ja miałem okazję popatrzeć jak konsola zachowuje się pod obciążeniem)
@Bambrx: z olx znajomy ma przejścia: znalazł ps4 pro, na fotkach ps4 zwykła, napisał że odbiór osobisty - nie uzyskał odpowiedzi, z innego konta zadał pytanie czy możliwa wysyłka - od razu dostał odpowiedź, zgłosił próbę oszustwa, dlatego radzę uważać na olx szukając konsol (i nie tylko)