Wpis z mikrobloga

@lizakoo: a tak, naczelny który sprawdza co zgodne z linią partii a co nie to ta prawicowa wolność™ a dopuszczanie różnych opinii to burdel w robocie, ciekawe spostrzeżenie
  • Odpowiedz
rozdawnictwo to domena lewactwa


@bartolomis: Chrześcijaństwo to lewactwo, tak samo jak sprzeciw wobec prawa do aborcji. Macica należy do kobiety w której organ ten jest, zygota/embrion/płód lub dziecko nie mają domyślnego prawa bycia utrzymywanymi przy życiu, to tylko dobra wola kobiety.
  • Odpowiedz
@Hylfnur: brak redagowania tekstów, które wypuszczają twoi pracownicy to tak, burdel w robocie. Przypominam, że dziennikarz to osoba, która pisze teksty/relacjonuje wydarzenia dla swojego szefa za ustaloną stawkę.
  • Odpowiedz
@Hylfnur: po co to myślenie życzeniowe, które ci nie wychodzi. Jeżeli nie interesuje cię co myślę to nie podejmuj polemiki, a nie udawaj oświeconego. Redaktor nie zajmuje się interpunkcją, tylko korektor FYI.
  • Odpowiedz
@lizakoo: ale masz problem z przetworzeniem że prawicowe media zamordystycznie twardo trzymają linię partii a "te złe lewaki" mają wolność i możliwość wielu opinii, co dla ciebie jest burdelem XD

zaraz mi znowu wpis usuną, taka ta prawicowa wolność™ wspaniała
  • Odpowiedz
@lizakoo: oznacza to że redaktor nie ingeruje w treść artykułu będącego opinią danego dziennikarza. W wolnych mediach naczelny odpowiada przede wszystkim za ryzyko sądowe (chyba że mowa o reżimowych mediach gdzie naczelny jest głównym cenzorem)
  • Odpowiedz
@Hylfnur: masz problem z zaprzestaniem używania myślenia życzeniowego i ewidentny ze sobą. Przed chwilą napisałeś, że nie interesuje cię co myślę, a ciągle klikasz w klawisze i mi coś próbujesz wmówić. Odetchnij, bo słabo to wygląda, kiedy po stwierdzeniu, że nie chcesz nadal coś tam dukasz.
  • Odpowiedz
@dedektywostrowski: Zauważyłem, że w tym wpisie nie ma ręki redaktora, bo różni się od podstawowej narracji tego portalu, ale jeżeli jest to opinia dziennikarza to z jakiej racji podpisuje się jako Onet Wiadomości, a nie Dziennikarz XYZ?
  • Odpowiedz
@lizakoo: typie, ale w dupie mam twoje rozkminy polegające na tym że cokolwiek onet by zrobił to "złe lewaki są złe"

ja z radością wypominam wasz prawicowy zamordystyczny pogląd na świat oraz jak należy redagować media, to nawet nie jest polemika, ja z was aktualnie szydzę, wolnościowcy z oficerem politycznym zwanym naczelnym w redakcji XD

rozumiem że nauczyłeś się terminu "myślenie życzeniowe" teraz sobie sprawdź definicję bo coś ci nie styka,
  • Odpowiedz