Wpis z mikrobloga

@t0mI84: Zawsze po zawodach trener brał nas na McDonalda i brałem sobie cheeseburgerów za dwie dychy i wszystkie #!$%@?łem w drodze do domu, to były czasy, teraz to nie ma czasów
Pamiętam bardzo dobrze. Tego dnia mama dała mi 6 zł żebym po szkole kupił sobie coś do jedzenia. Ja szczęśliwy, że kupię sobie 3 burgerki w McDonaldzie. Tego dnia podnieśli cenę do 3 zł. Skończyłem tylko z dwoma (,)
@t0mI84 Pamiętam jak w mojej podstawówce facet ze sklepiku szkolnego sprzedawał hamburgery i cheesburgery z Maka za 2.50zł. Jeździł po nie w trakcie lekcji i sprzedawał na przerwie po 50gr drożej). To był chyba rok 2001. Wyobraźcie sobie tę euforię dzieciaków z miasta powiatowego, które mogły kupić sobie na przerwie prawdziwą bułkę z Maka.
@Krzysztof53647: a no to ok, chociaż powinniśmy brać do "obliczeń" faktyczne ceny w jakich sprzedawane były cheeseburgery a nie te w menu. Tzn. w sytuacji gdzie np. w 2017-2018 roku sprzedawana większość była w kuponach a wtedy były kupony 2 za 4, 4 za 10 a potem 2 za 6.
No ale nie mamy dokładnych danych więc ok.