Wpis z mikrobloga

@cx327: Ale co ma do tego uokik? Mamie się poskarż, że nie udało ci się kupić. Takie czasy, że w internecie jak coś można kupić w dobrej cenie to znika w sekundę, kolejka też jest popularna. Na szczęście morele nie wrzuca kart graficznych w dobrych cenach bo by stronę w kosmos #!$%@?ło. Żadne zabezpieczenia nie pomogą, a morele niech nie myśli, że captcha coś daje xD
@cx327: @morele_net: ogólnie kupiłem w morele kilka drogich rzeczy i zawsze byłem zadowolony. Obsługa, szybkość dostawy i jakość produktów zawsze 10/10.

Niestety będąc użytkownikiem wykopu i czytając różne opinie/znaleziska zacząłem bać się kupować w sklepie morele droższych rzeczy.

Ostatnio kupując PC za około 15k po prostu poszedłem do xkoma, bo nie chciałem problemów w razie gwarancji itp.

Co chciałem swoim wpisem podkreślić, wykop robi zajebistą antyreklamę morele. Czy słusznie czy
@morele_net: To samo co koledzy wyżej.
Zrywanie połączenia, wyrzucanie do kolejki zaraz przed płatnością przez co nie dało rady nic kupić :( troszkę to demotywuje do zostawiania u was większych pieniędzy.