Wpis z mikrobloga

Wynajmuję z Różową mieszkanie na "ekskluzywnym" osiedlu. Ona pracuje z domu, a ja dojeżdżam. Wracam wczoraj wieczorem. Parkuję w hali swoją Pandzinę na "moim miejscu" (każde mieszkanie ma jedno - płacę za nie w czynszu) i po pół godziny dzwonek do drzwi:

Przepraszam, czy to pana auto ta Panda?

Tak moja, czy coś się stało?

W sumie to tak. Bo widzi pan... sąsiedzi nie chcą żeby pan parkował w hali.

Dlaczego?

Mamy drogie samochody, a pan przyjeżdża takim złomem. No trochę to nie przystoi.


Na tym osiedlu faktycznie mieszka sporo ludzi posiadających drogie auta i śmiechaliśmy z Różową, bo w hali stoi kilka Porsche, wypasionych Mercedesów, BMW, AUDI itp. (auta najwyżej kilkuletnie), a ja na luzaku parkuję obok nich swoim wozidełkiem. W pierwszej chwili mnie zamurowało. W drugiej powiedziałem, że będę dalej parkował, bo płacę w czynszu za miejsce. Chłop się zmieszał i poszedł, ale coś tam jeszcze próbował argumentować, że wiele osób to razi, zgłosi do to administracji itp. XDDDD

Auto kupiłem na tanie dojazdy do pracy i sprawdza się w tym doskonale. Jest sprawne, tanie w utrzymaniu, zapewnia dokładnie tyle komfortu ile potrzebuję i mało pali. Myślałem, że fetysz "marek premium" jako potwierdzenie statusu dotyczy już tylko ludzi z zadupia, a nie sporego miasta.
Hala jest monitorowana więc raczej nie spuszczą mi powietrza z opon i nie zakleją zamków. A nawet jeśli to po złości zostawię tam auto i wezmę od ojca Różowej ich Toyotę. XDDDD


#polakicebulaki #coolstory #sadstory #p0lak
  • 176
  • Odpowiedz
zatrzymał się, popatrzył na mnie i zaczął rechotać. Dziwna sytuacja. Pozdro


@youngpsychotherapist:
Tak sie zachowują banany albo ludzie, którzy zarobili na te auta "spadkiem", ewentualnie garbią sie cały miesiąc tylko po to żeby spłacić leasing. Większość "bogaczy" nie sra wyżej niż ma dupe, pech chciał że ty i autor wpisu akurat spotkaliście tych biednych mentalnie.
  • Odpowiedz
@Defender: hmmmm pasta czy nie pale odpowiem. Kult zastaw sie a postaw sie jest w polsce silny. Zycie nauczylo mnie nie oceniac ludzi po aucie jakim jezdza. Widzialem juz zakredytowanych po uszy ludzi w drogich BMW i bardzo zamoznych w zwyklym fiacie.
  • Odpowiedz
audi rs6


@youngpsychotherapist: luksus #!$%@? xD
to że #!$%@?ł ponad 100 klocków na auto, nie czyni go luksusowym...
ja #!$%@?, ludzie są #!$%@?, kiedyś się dowiedziałem, że moje coupe nie jest sportowe, bo on ma lexusa IS który ma więcej koni, więc jego jest sportowe xD
  • Odpowiedz