Wpis z mikrobloga

@vasos: Elige jest obrażalski ale dalej uważam, że core powinien zostać znaczy Elige, Naf, Stewie i na tym dobrać dwóch nowych graczy. Potrzebują AWP z topu. Uwielbiałem Liquid '19 i ich mecze z Astralis, ich grandslam. Roster był świetny i każdy dawał dużo.
@reakwon: tak, tez ich bardzo lubilem, prawdopodobnie najlepszy roster bez majora w historii. Wedlug plotek nowe liquid przedstawia się cienko niestety: shox, vini, nitr0, elige i oSee. Osobiscie chcialbym widziec coś w stylu: naf, elige, stewie, nitr0 i autimatic jesli potwierdzi się że wroci, a jak nie auti to jks albo oBo, ale na to szanse są minimalne lub zerowe
@vasos: Tak czytałem, nie rozumiem Shoxa i Viniego, to jest mega downgrade. Powrót Nitro byłby super jeżeli rzeczywiście nie zapomniał jak się gra ( ͡° ͜ʖ ͡°), jego AWP wtedy tak chodziła że do dzisiaj mam flashbacki jak #!$%@?ł kogoś stojącego na murku z longa na overpassie gdzie nie było widać żadnego pixela. Autimatic niby spoko ale po C9 nie odnalazł się w GENG, potem szybka ucieczka
@reakwon: z nowego skladu to mi sie podobalby pomysl z oSee dla ktorego extra salt jest za male zdecydowanie. Problem z tym ze grim i junior tez juz byli za mocni na swoje teamy a nie odnalezli na tier1. Jest jeszcze floppy jako ciekawa opcja. Ten sklad wyzej mialby imo za malo firepoweru, ale to jeszcze na szczeście nie potwierdzone
@vasos: Stewie wczoraj gadał, że Grim trochę za mało pracuje. Jak dla mnie dalej gra gówno pozycje, gdzie wcześniej grał tego superstara riflera i robił wyniki. Floppy też nigdy na t1 się nie pokazał, Osee to spoko zawodnik ale jakby udało sie wyciągnąć Brehzego z EG to byłby niezły teamek.
@reakwon: tak, generalnie brehze naf i elige jako riflerzy w jednym teamie to chyba ostatnia szansa dla NA na walkę o tytuły. Takie rozchodzenie się na 2-3 teamy nie sluzy regionowi od czasow wirusa, bo przes to faktycznie dzialalo i EG z liquid byly przez dluzszy czas w top3