Wpis z mikrobloga

️ #motoryzacja, #startup

Hej! Buduję nową apkę, która myślę, że może być dla wszystkich mirków i mirabelek przydatna

Idea jest taka, że mechanik robi zdjęcia podczas naprawy waszego samochodu i trafiają one natychmiastowo do dokumentacji w aplikacji.

Profity:
+ Mechanik was nie oszuka
+ Zwiększacie wartość swojego samochodu przy sprzedaży

Co o tym sądzisz?

Jak chcesz dostać info pierwszy/a to daj znać w komentarzu. Podrzucę linka do zapisu.

#motoryzacja #startup #samochody #mechanikasamochodowa
Pobierz farley - ️ #motoryzacja, #startup

Hej! Buduję nową apkę, która myślę, że może być ...
źródło: comment_1638030372N0ioJkL1cEv8EpzriqP1KY.jpg
  • 48
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@farley wystarczy nie wspierać Januszu i nie wybierać mechanika tylko przez pryzmat ceny. Odstawiam auto do normalnego mechanika gdzie jest "recepcja", dostaje się fakturę itp. Nigdy nie zostałem oszukany ale nie jest najtaniej. Koleś nie narzeka na brak ruchu.
@swinkapl: właśnie nie wystarczy. Może i Tobie się udaje płacić więcej i mieć dobrze zrobione. Ja miałem mechanika, który kroił jak za zboże, kawką w biurze częstował, protokoły z odbioru i wydania
@korpoRator ja nie mówię że trzeba dużo zapłacić tylko mając faktury czy jakikolwiek dowód wykonania prac masz podstawę do jakichkolwiek działań. Naprawiłem auta w różnych miejscach i zawsze wszystko na gębę, zawsze coś nie tak było. Jak biorę fakturę na firmę to nagle się okazuje że można robić rzetelnie (drożej o VAT oczywiście)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@farley: W BMW w Szczecinie mają coś takiego. Jakbyś był zainteresowany to mogę poszperać i znaleźć nazwę.
W trakcie naprawy pracownik biurkowy serwisu robi filmik i pokazuje ewentualnie co warto pokazać. Jak znajdą jakiś problem czy coś.
Dodatkowo pod filmem pojawia się lista usług dodatkowych (np. jak się okaże, że trzeba wymienić część, która nie była planowana) wraz z kosztem i przyciskami do akceptacji.
@farley: Pomysł zajebisty ale uderz do autoryzowanych serwisów i postaw im na każdym stanowisku kamerkę z live streamem. Mysle ze to by mogło prędzej wziąć jak oglądasz live jak Ci auto naprawiają.
No i #!$%@? kapitał na to potrzebujesz xD
@LoginLoginsky: @CoYoT: @maQus: Yup, niektóre ASO robią coś takiego. Jeszcze nie robiłem researchu jak dokładnie to działa. Też z tego co się orientuje to niektóre warsztaty (nie ASO) prowadzą elektroniczne książki serwisowe, jednak narzekają na nie. Współpracuje właśnie z takim i na pewno uda się ugrać coś przyjemniejszego dla klientów i warsztatów.

Większość samochodów w Polsce nie jest z salonu, więc ASO to po prostu nie moja grupa docelowa.
@farley: Aso mazdy już tak działa, robią zdjęcia i filmy z przeglądów okresowych i udostępniają klientowi online - widać każda czynność serwisowa na osobnym filmiku